הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הכושר הגופני ישפיע? עתיד ניקיטה רוקאביצה במוקד

במכבי חיפה עוקבים אחר מצבו של החלוץ, שיחגוג בחודש הבא יום הולדת 34. היכולת שלו במשחקים הקרובים בליגת העל ובגביע המדינה עשויים להכריע לגבי אורך וגובה החוזה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.05.21 - 11:02
תחילת כתבה

מכבי חיפה נערכת למשחק העונה ביום ראשון נגד מכבי תל אביב. בעוד אוהדיה בטירוף והחלו ברכישת כרטיסים ליציעי היריבה, במועדון העבירו מסר לשחקנים: "חשוב לשמור על צניעות ולא לצאת בהצהרות".

חשיבות המשחק ברורה לכולם במועדון, ניצחון יקרב משמעותית את הזכייה באליפות, כשהפער במצב כזה יהיה 7 נקודות בפסגה, ובכל תוצאה מכבי חיפה תהיה תלויה בעצמה לקראת המשך המאבק.

בצל הדרמה, במועדון עוקבים אחר ההחלמה של ניקיטה רוקאביצה מהפציעה בגיד האכילס וכן מהקורונה שפגעה מאוד בכושרו. מלך שערי הליגה פתח את העונה בצורה מצוינת, הוא כבש 16 שערים ב-17 מחזורים. באותה עת הוא נחשב לאחד החלוצים הלוהטים בעולם וזכה לסיקור גלובלי. אלא שמחודש ינואר הוא כבש שער בודד, הוא מתקשה לשחזר את יכולת ההבקעה שלו. הוא נעדר משבעה משחקים במהלך התקופה ופתח רק ארבע פעמים בהרכב.

בתחילת העונה הוא דרש חוזה משודרג לשנתיים, כאשר חברו לקבוצה, צ'ארון שרי, חתם על חוזה דומה. הצדדים סיכמו לשוחח בתום העונה. בחודש הבא רוקאביצה יחגוג את יום הולדתו ה-34. המחזורים הקרובים וכן הגביע צפויים להשפיע על עתידו.

במכבי חיפה מעריכים אותו מאוד ומאמינים שביכולתו לשחזר את הכושר מפתיחת העונה, אך רוצים לקבל את הרושם שמצבו הגופני יאפשר זאת. אורך וגובה החוזה צפויים להיות מושפעים מיכולתו הנוכחית.