ואן לוון מתלבט לגבי העמדה בה ישחק ייני, גולסה יפתח

מאמן מכבי ת"א עדיין לא סגר סופית את ה-11 למשחק העונה מול מכבי חיפה. הקפטן עשוי להיות מתופקד כבלם לצד הרננדס או כקשר במקום גלזר. וגם: האזהרה לאוהדים הירוקים

תומר לוי
תומר לוי  09.05.21 - 07:32
תחילת כתבה

ההרכב של מכבי תל אביב למשחק העונה הערב (ראשון, 20:30, ישיר ב-5SPORT) מול מכבי חיפה עדיין לא סופי, שכן פטריק ואן לוון מתלבט לגבי עמדה אחת בהגנה ועמדה אחת בקישור האחורי. דבר אחד בטוח - אייל גולסה חוזר להרכב של הצהובים.

ההתלבטות המפתיעה של המאמן, שתורגלה גם באימון, היא אפשרות שמתן בלטקסה יפתח במרכז ההגנה לצידו של לואיס הרננדס, ואז שרן ייני יפתח בקישור האחורי על חשבון דן גלזר. האפשרות השנייה, שגם היא נוסתה באימונים, זה להשתמש בגלזר בקישור ואז בייני כבלם. בכל מקרה נראה שאיתן טיבי, לפחות על פי התרגולים, לא צפוי לחזור להרכב. ואן לוון יחליט סופית על ה-11 לקראת המשחק, כשבחולייה הקדמית הוא צפוי להעלות את טל בן חיים, יונתן כהן ואלכסנדר פשיץ'.

מהמשחק הזה ייעדר כמובן מתן חוזז בשל פציעה, וכן לא ברור מה מצבו של אבי ריקן שסובל מכאבי גב חזקים (מה שגרם לו להיעדר מהמשחק האחרון בב"ש). שחקן במכבי ת"א אמר: "המטרה של המשחק מחר ברורה לכולנו, כל תוצאה מלבד ניצחון שלנו תשים אותנו במצב קשה מאוד במאבק האליפות. אנחנו בטוחים בעצמנו ונבוא לעשות הכל על מנת לנצח".

מעל 700 אנשי אבטחה יהיו הערב באצטדיון בלומפילד, מתוכם כ-500 מאבטחים וכ-215 שוטרים. במועדון חוזרים ומזהירים: "אוהדים של מכבי חיפה שייתפסו ביציעים של אוהדי מכבי תל אביב יוצאו מהמגרש ולא יעברו ליציע של חיפה".

ההרכב המשוער: דניאל טננבאום; ג'ראלדש, לואיס הרננדס, שרן ייני (מתן בלטסקה), אנריק סאבוריט; דן גלזר (שרן ייני), אייל גולסה, דור פרץ; טל בן חיים, יונתן כהן ואלכסנדר פשיץ'.