פלייאוף עליון יבטיח עונה נוספת לקלינגר

בהפועל ת"א הביעו אמון במאמן. אלטמן יחזור ל-11 בחצי הגמר

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  10.05.21 - 08:07
תחילת כתבה

תמו הספקות והשמועות: הפועל תל אביב הודיעה אתמול (ראשון) כי ניר קלינגר ימשיך לאמן את הקבוצה גם בעונה הבאה. ביום שאחרי, מתברר כי על פי הסיכום בין הצדדים, אם המאמן יצעיד את הקבוצה בעונה הבאה לפלייאוף העליון - חוזהו יוארך באופן אוטומטי לעונה נוספת. למעשה מדובר בהתנייה דומה מאוד לזו שכבר הייתה למאמן בחוזהו הנוכחי.

הבעלים מאמינים בקלינגר ומעריכים אותו. למרות החצי הראשון של העונה שהיה קטסטרופלי ועל אף מאבקי התחתית, מאז חלון העברות של חודש ינואר, עם השינויים שנעשו בסגל, הקבוצה נראית אחרת והאדומים עוד יכולים לזכות בתואר העונה (גביע). שנה שעברה קלינגר הצליח להעפיל עם הקבוצה לפליאוף העליון ולהגיע לחצי גמר גביע המדינה, הישגים מרשימים ובודדים בשנים האחרונות הקשות שעברו על המועדון. שכרו של המאמן מוערך בכ-150 אלף דולר לעונה.

בתוך כך, דריכות שיא לקראת חצי הגמר מול בית"ר ת"א/בת ים ביום שלישי. אנשי המועדון העידו כי ישנה התרגשות גדולה במתחם חודורוב. מבחינה מקצועית, המאמן יעלה כמובן עם ההרכב החזק ביותר שלו, לכן שחקנים דומיננטים קיבלו במשחק האחרון מול בני יהודה מנוחה. בן ביטון יחזור לעמדת המגן הימני, דן איינבינדר יפתח גם הוא וגם עומרי אלטמן. במהלך האימון המסכם קלינגר תרגל אופציות שונות, אבל זה נראה שההרכב שרץ במחזורים האחרונים הוא זה שיפתח בחצי הגמר. אגב, האדומים גם תרגלו פנדלים לקראת המשחק החשוב.

ההרכב המשוער: שטקוס; ביטון, אבו עביד, קולו, גרופר; איינבינדר, אליאס, דוידה, כהן, אלטמן; אזולאי.