הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

המפלט האחרון? הפועל ת"א תערער לקאס

בנוגע לרישיון לשחק באירופה. החל המו"מ עם אבו עביד על הארכת חוזה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  27.05.21 - 13:27
תחילת כתבה

שישה ימים לפני רגע השיא של העונה מבחינתה של הפועל ת"א, גמר הגביע מול מכבי, במועדון החליטו לערער לקאס, בית הדין הגבוה לספורט, על החלטת וועדת הערעורים, שלא קיבלה את בקשתם לקבל את הרישיון לשחק באירופה.

כזכור, ועדת רישוי המועדונים של ההתאחדות לכדורגל לא העניקה לה את הרישוין להשתתף במפעלים המאורגנים ע"י אופ"א בשל החובות מול הארון האירופי ומול פיפ"א, שהצטברו בשנים לפני פירוק המועדון. האדומים, באמצעות עו"ד יוסי גייר, הגישו ערעור לוועדת הערעורים, שגם הוא, כידוע, לא התקבל, אלא אם הם יספקו ערבויות ובטוחות בגין אותם חובות.  

במועדון היו צריכים להכריע האם הם ממשיכים הלאה, והחליטו לא לוותר ולערער לערכאה המשפטית הבאה, הקאס. עו"ד גייר יגיש בימים הקרובים את הערעור, שכן על פי הנוהל הערעור צריך להיות מוגש עוד לפני המשחק ברביעי. האדומים טוענים כי החובות לא שייכים להנהלה הנוכחית וכי הפקדת בטוחות לעניין עלולה להיחשב כהעדפת נושים וכהודאה בכך שהחובות קשורים אליהם. אגב, צריך לזכור שבמועדון עדיין ממתינים לפסק הדין של הקאס בדיון שנערך בסוף ינואר לגבי התשלום של כל החובות מול אופ"א ופיפ"א (חובות חו"ל, המוערכים נכון להיות בכ-18 מיליון ש"ח).

בתוך כך, במועדון רוצים לייצר שקט עד למשחק הקריטי הגביע, ועל כן רק לאחריו יאיצו את ההכנות לקראת העונה הבאה. בינתיים, מאחורי הקלעים מתקיימות שיחות בין אנשי המועדון לאיעד אבו עביד על הארכת חוזהו. הבלם מסיים חוזה ומעוניינים שישאר.

המו"מ מול עומרי אלטמן, שגם מסיים חוזה, יפתח אחרי הגמר, כמו גם השיחות הרציניות יותר מול בן שהר, שכפי שכבר פורסם כבר שוחחו איתו. גם מול רועי גורדנה, שמסיים חוזה באשדוד, נמשכים הדיבורים אך כרגע אין התקדמות רצינית בין הצדדים.  

לעניין אחר. חלק מאוהדי הפועל ת"א, שרכשו כרטיסים לחצי הגמר ואמורים לקבל אוטומטית את הכרטיסים לגמר, מתלוננים כי חברת "לאן" שינתה להם את המקומות ולא מעניקה להם את אותם המקומות בכרטיסים הישנים.