הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אבו עביד: "לא היינו צריכים להתנהג ככה"

שחקן הפועל ת"א: "באר שבע? אני בקשר מצויין עם רוני לוי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.06.21 - 19:48

ארבעה ימים חלפו מאז מאורעות הדרבי בגמר גביע המדינה בכדורגל, ונראה שהרוחות הספיקו סוף סוף מעט להירגע. היום (ראשון) התארח איאד אבו עביד לראיון מרתק ב"מגרש פתוח", ודיבר על סערת הדרבי, העונה של הפועל תל אביב ועתידו.

צפו בראיון המלא בנגן הוידאו למעלה >>

"אני עכשיו מתחיל לעכל את זה. זה לא קל, אבל זה חלק מקריירה של ספורטאי ואני אעבור את זה", פתח והתייחס לגבי העימות הגדול בהתמודדות, "האם הגזמנו?  אני לא יודע להגיד. יש הרבה אמוציות בכדורגל במיוחד בדרבי בגמר גביע. השופט היה מטר מהאירוע והוא נתן למשחק לזרום. אם הוא היה שורק לפאול כל המהומה לא הייתה בכלל מתרחשת. זה נכון שלא היינו צריכים להתנהג ככה, זה קרה בגלל האמוציות והרצון לנצח את המשחק".

"אני 8 שנים בליגת העל ועברתי כבר כמה דרבים בתל אביב ובחיפה, דבר כזה לא ראיתי בחיים" המשיך השחקן ולקח אחריות, "היינו צריכים לשמור על קור רוח למרות שזה קשה".

אבו עביד התפנה גם לסכם את העונה של הפועל תל אביב: "את העונה שלנו אפשר לחלק ל-2. מתחילת השנה ועד ינואר היינו קבוצה חדשה, שנבנתה ברובה על צעירים שהם מוכשרים, אבל כדי שיביאו את עצמם לידי ביטוי צריך לצידם שחקנים מנוסים. כשהתחזקנו בינואר הפכנו לקבוצה אחרת לגמרי, הבאנו תוצאות. מתוך 24 משחקים הפסדנו 3 אם אני לא טועה. היה לנו בעיה בצד ההתקפי, וזה התבטא באי הבקעת שערים. מקווה שבעונות הבאות יהיה יותר מעניין במובן הזה".

בהמשך התייחס המגן/בלם לגבי המשך דרכו, ועל האפשרות שייצטרף להפועל באר שבע: "אני עדיין לא יודע לגבי העתיד שלי, אני שחקן חופשי והסוכן שלי, דודו דהן, מטפל בעניינים. הפועל תל אביב זה בית והחיבור שלי עם קלינגר מצויין, אבל אני צריך קודם כל לקבל הצעה. הפועל ב"ש? אני מכיר את רוני לוי טוב, הוא אימן אותי בנתניה ולקח אותי למכבי חיפה. אנחנו שומרים על קשר מצויין. האופצייה של לצאת לחו"ל תמיד עניינה אותי אבל אני לא אצא לכל ליגה כדי להגיד שהלכתי לאירופה. יש כאן מועדונים מספיק גדולים שאני יכול לשחק בהם ואם לא ידובר על ליגה אטראקטיבית בחו"ל אני לא אעזוב".