הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הכל באוויר: הסיפור מאחורי עזיבת ורד

התקציב עדיין לא נקבע, קומאן כלל לא היה מעורב ובקבוצה מהבירה פשוט לא ידעו מה הם מסוגלים להציע לקפטן. עידן ורד עזב מבלי שאף אחד בבית"ר דיבר איתו, וכעת מגיע ההסבר למה זה לא קרה. שחקן בבית"ר י-ם הביע חשש: "אם לא יהיה חיזוק, הקבוצה בסכנת ירידה"

תומר לוי
תומר לוי  09.06.21 - 16:57
תחילת כתבה

משה חוגג טען אחרי שבית"ר ירושלים ירדה לפלייאוף התחתון שהוא יגיש הצעה לעידן ורד. הקפטן אמור היה להמשיך בקבוצה מהבירה, לפחות על פי הבעלים, אבל הסאגה התעכבה, הצעה לא הגיעה וגם לא שיחת טלפון שתבהיר לו מה המצב. לכן, הקשר הוציא הודעת פרידה והחליט לשים בעצמו סוף לסאגה. אז מה באמת קרה שם?

הכל מתחיל מזה שנכון לעכשיו, תחילת יוני, התקציב של בית"ר ירושלים לעונה הבאה עדיין לא נקבע סופית וזו הסיבה שבית"ר ירושלים לא הגישה הצעה לעידן ורד. בקבוצה לא ידעו מה להציע לו מבחינת הסכומים, שיתאימו לתקציב הקבוצה, ולכן עד שלא יעשו סדר בנושא - הצעה לא הוגשה לו.

הכעס על הפרידה מעידן ורד הוא לא רק בקרב השחקנים, אלא גם בקרב ההנהלה - אף אחד למעשה לא רצה להיפרד מעידן ורד ולכן גם לא שוחחו איתו בעניין. אחרי העזיבה של ורד ואלירן עטר (שגם הוא לא קיבל הצעה), נראה שבית"ר ירושלים נחלשת משמעותית, כשגם ההצעה שאמור לקבל דור אלו, צפויה להיות נמוכה מאוד ובמועדון מקווים שאלו יסכים לקבל את ההצעה.

ארווין קומאן לא היה מעורב כלל בנושא של עידן ורד והנושא לא הובא לידיעתו בכלל. כלומר, אין כאן שום סמכות מקצועית שקבעה שלא רוצים את עידן ורד, מה שמחזק את ההערכה היא שמבחינה כלכלית (מאחר שהתקציב לא נקבע סופית) לא ידעו מה להציע לו. המטרה של משה חוגג בנוגע לקיצוץ היא לחסוך בין 4 ל-5 מיליון ש"ח ואותם ככל הנראה להשקיע בזרים שאמורים לחזק את הקבוצה בעמדות בלם וחלוץ.

"כפי שנראה כרגע אחרי העזיבה של אלירן עטר ועידן ורד, הקבוצה נחלשה באופן דרמטי", שחקן בקבוצה העיד, "כולם צריכים להבין שאם לא יהיה פה שדרוג גם מבחינת הזרים וגם מבחינת הישראלים, הקבוצה כרגע מועמדת לירידה".