סירב למיליון יורו: דור פרץ ויתר על צסק"א

הקשר עדיין מתלבט האם להישאר. וגם: הדרישה המקצועית שלו ממכבי תל אביב

תומר לוי
תומר לוי  12.06.21 - 11:33
תחילת כתבה

ההצעות לדור פרץ ממשיכות לזרום מכל רחבי אירופה, אבל נראה שלהצעה הגבוהה ביותר עד כה הוא סירב. צסק"א מוסקבה הציעה לקשר מכבי תל אביב מיליון יורו נטו בחוזה לשלוש שנים, כאשר על פי מידע שהגיע לערוץ הספורט בין הצדדים כבר היו הבנות, אבל בסופו של דבר לא הצטרף לקבוצת הפאר הרוסית.

פרץ, כמובן, הוא אחד השחקנים הישראליים המחוזרים ביותר בקיץ הנוכחי. קשר מכבי ת"א מחזיק בהצעות מקבוצות ממספר מדינות ביניהן רוסיה, אוקראינה, גרמניה, איטליה וספרד, אבל חלקן לא מתאימות לו ברמה הכלכלית וחלקן פחות מושכות אותו מקצועית. אם זה לא מספיק, פרץ עדיין מתלבט האם בכלל הוא מעוניין לעזוב את מכבי ת"א, מועדון נעוריו שגם נתן לו את ההזדמנות להתפתח.

כזכור, אחרי הזכייה בגמר הגביע דיבר פרץ על העונה שחלפה וטען שהוא הפך להיות שחקן מוביל במכבי ת"א ומפריע לו שדווקא במצב הזה הם איבדו את האליפות. "אם פרץ לא היה רוצה להישאר הוא היה מודיע כבר למכבי ת"א ולא 'סוחב' אותם ונפגש איתם הוא חייב להם לפחות את זה. יש פה התלבטות רצינית של השחקן", אמר גורם שמעורב בפרטים.

על פי ההערכה, אם יסכים להצעה של מכבי ת"א, דור פרץ יהיה המשתכר הגבוה ביותר בקבוצה, אבל זה לא מספיק לו. הקשר היה רוצה לראות גם חיזוק משמעותי לקבוצה שישדרג אותה לקראת העונה הקרובה בה תחזור להיאבק על האליפות ותשחק בליגת המחוזות ואז אולי אכן יחתום. כאמור, התשובות אצל פרץ ובשבוע הבא יצטרך לקבל החלטה.