דור פרץ: "הגיע הזמן להמשיך במסע ולהתקדם"

הקשר נפרד והודה למכבי תל אביב. יונתן כהן התרגש: "עילוי של אישיות לפני הכל". מאור קנדיל כתב: "הכי מגיע לך בעולם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.06.21 - 19:20
תחילת כתבה

סיומו של עידן. דור פרץ, שהתחנך במדים הצהובים-כחולים, נפרד הערב (רביעי) ממכבי תל אביב באופן רשמי, כאשר חתם בוונציה האיטלקית לשלוש שנים. הקשר בן ה-26 שייפרד ממועדון נעוריו לאחר שבע שנים נשמע נרגש למדי לקראת הצעד הבא בקריירה.

"בגיל 14 הגעתי למכבי ת״א או כפי שאני מרגיש אל הבית השני שלי", פתח פרץ את דבריו. "מועדון שעיצב את הדמות שהפכתי להיות בחלוף הזמן. מועדון שבנה לי מערכת ערכים עשירה המתוארת במילה אחת 'מכביזם' ומכילה ענווה וצניעות, כבוד לכל אדם וקבוצה, לקיחת אחריות וכח רצון עז לעשות תמיד כל שביכולתי למען הקבוצה, הקהילה, המועדון והקהל שמעודד ללא הפסקה. עברתי דרך מלאת אתגרים שהיו שם לאבני דרך בשבילי. לבשתי את המדים הצהובים כחולים במשך שבע שנים בקבוצה הבוגרת וכל עונה התרגשתי מחדש ללבוש אותם ולייצג את המועדון".

עכשיו הגיע זמני להמשיך את מסע ההתקדמות שלי אל מעבר לים, לעבר חלומות ושאיפות שהיו שם עוד שהייתי ילד קטן", הוסיף הקשר. "לפני שאני פורש כנפיים אני חייב את תודתי לכל האנשים שלוקחים חלק במפעל העוצמתי שנקרא מכבי ת״א. כל מאמן שעבד איתי וכל אחד שהיה שם בשבילי בצורה כזו או אחרת במהלך כל שנותיי במועדון. לחברי לקבוצה שהיו לי למשפחה תמיד ומידי שנה הפכו אותי לשחקן טוב יותר ולאדם טוב יותר. לקהל שקיבל אותי בזרועות פתוחות אי שם בגיל 19 כשעליתי מקבוצת הנוער. בזכותכם הרגשתי שאכן זה בית בטוח ומוגן. מודה לגולדהאר שמתווה דרך ערכית ושאפתנית למכבי ת"א".

חבריו הקרובים, יונתן כהן ומאור קנדיל התרגשו עבורו לקראת המסע החדש. "הכי מגיע לך בעולם. בטוח שתצליח. כוכב כדורגל ובן אדם מדהים", צייץ כהן. "מתרגש בשביל דור פרץ. עילוי של אישיות לפני הכל. בהצלחה מלך", כתב קנדיל.

גם מנכ"לית מכבי ת"א, שרון תמם נפרדה: "פרידה משחקן שגדל במחלקת הנוער ועשה את כל הדרך עד לקבוצה הבוגרת היא תמיד דבר מורכב עבור שני הצדדים, בטח כשמדובר בדור פרץ - שחקן שאביו ואחיו שיחקו במועדון והוא גדל על ערכי ה'מכביזם'. מכבי תל אביב מודה לדור על תרומתו על כר הדשא ומחוצה לו במשך 12 שנים נהדרות בהן שיחק במכבי. אנו בטוחים כי האישיות של דור, שעוצבה במשך השנים, תסייע לו רבות בדרכו להגשמת החלום לשחק באירופה וכולנו מאחלים לו בהצלחה".