הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מעכשיו חדר ההלבשה שלנו יהיה הטוב בארץ"

שחקנים בב"ש מרוצים מעזיבת ז'וסוואה. טאפוקו יגיש תביעה?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.06.21 - 07:24
תחילת כתבה

20 ימים בדיוק עברו מאז הפועל באר שבע סיימה את העונה, וכבר מחר (ראשון) הקבוצה של רוני לוי תחל את ההכנות שלה לקראת העונה המקומית והאירופית שבפתח.

אמנם השחקנים הזרים לא יהיו נוכחים באימון הפתיחה, אבל ניתן יהיה לראות לא מעט פרצופים חדשים. בנוסף לאיאד אבו עביד שרוני לוי היה הראשון שהעלה אותו לבוגרים במדי מכבי נתניה, אביב סולומון ועומרי גלזר יערכו בכורה במדים האדומים של באר שבע, כשבנוגע לשניים האחרונים באר שבע מחפשת שחקנים בכירים יותר בעמדות שלהם. גם רועי גורדנה ורמזי ספורי ששב מהשאלה יעשו קאמבק בבירת הנגב.

דור מיכה שסיכם את תנאיו ויוג'ין אנסה שחתם בקבוצה, יצטרפו בהמשך. קייס גאנם שהושאל להפועל חיפה חזור גם הוא לסגל, אך יוכל לשוב למגרשים רק בעוד חצי שנה אחרי שקרע את הרצועה הצולבת בברכו.

בנושא אחר, עזיבתו של ז'וסוואה גררה תגובות שמחות בתוך המועדון. "מעכשיו חדר ההלבשה שלנו יהיה הכי טוב בארץ", אמרו חלק מהשחקנים בקבוצה. בתוך כך, איתי שכטר אמור גם הוא לחתום ב-48 השעות הקרובות כפי שפורסם בערוץ הספורט ובוודאי יהווה תוסף חיובי לתחושות בחדר ההלבשה האדום. רוני לוי מקווה שניתן יהיה להנחית גם את אריאל הרוש שטרם קיבל הצעה רשמית.

בכלל, נראה כי הפועל באר שבע משנה את פניה לחלוטין בקיץ הנוכחי. אחרי העברתו של ז'וסוואה ללגיה ורשה, כשבמקביל ג'ונתן אגודלו וקווין טאפוקו לא בתוכניות המקצועיות, זאת על אף שהם מחזיקים בחוזים וישנו רצון להגיע איתם להסדר כספי. הצרפתי כבר העביר מסר כי אם לא יגיעו איתו להסכם, הוא יגיש תביעה או לחילופין ידרוש לזמנו לאימונים.

מי שלא ימשיכו גם כן בקבוצה הם מרסלו מלי ששב לארגנטינה אחרי שהאופציה עליו לא מומשה ופארליי רוסה עימו הגיעו לסיכום על התרת החוזה. בגזרת הישראלים: עמית ביטון, אוהד לויטה, שון גולדברג, לואי טאהא, רז רחמים ואנתוני וארן עזבו. דוד קלטינס עוד מתנדנד על אף החוזה בו הוא מחזיק.

במועדון אישרו את הידיעה באתר ערוץ הספורט על מועמדותו של חלוץ נבחרת סרביה, מילאן מקאריץ'. "הוא אחד מבין כמה חלוצים שהוצעו" אמרו בקבוצה וטענו כי יגיע גם מגן שמאלי, שוער וקשר אחורי נוספים להשלמת הסגל.