רשמית: נחמיאס חתם ל-4 שנים במכבי ת"א

הבלם עבר מהפועל קרית שמונה והפך לשחקן החיזוק הראשון שמצטרף לסגנית האלופה בקיץ: "יודע מה הציפיות ממני ומחכה לפגוש את האוהדים". על מועמדותו פורסם לראשונה כאן באתר

תומר לוי
תומר לוי  21.06.21 - 19:54
תחילת כתבה

מכבי תל אביב השלימה הערב (שני) עסקה ראשונה לקראת עונת המשחקים הבאה: הצהובים הודיעו רשמית כי עידן נחמיאס, בלם הפועל קרית שמונה בארבע השנים האחרונות, עבר את הבדיקות הרפואיות וחתם על חוזה לארבע שנים בקרית שלום. על המועמדות שלו למכבי ת"א פורסם לראשונה כאן באתר ערוץ הספורט.

נחמיאס בן ה-24, שערך את הופעת הבכורה שלו בנבחרת ישראל בחודש אוקטובר האחרון, אמר לאחר החתימה לאתר הרשמי של המועדון: "אני שמח להצטרף למועדון גדול ומוביל בכדורגל הישראלי. אני יודע מה הציפיות ממני ואעשה הכל על מנת לעזור לקבוצה להשיג את כל המטרות העונה בזירה המקומית והאירופית. אני מחכה כבר לפגוש את החברים החדשים שלי לקבוצה ולפתוח באימונים לקראת העונה הבאה. מרגש לא פחות יהיה המפגש עם אוהדי מכבי באצטדיון בלומפילד".

המנכ"לית בפועל, שרון תמם, מסרה בעקבות השלמת העסקה: "אני מברכת על הצטרפותו של עידן למכבי. מחלקת הכדורגל של המועדון עקבה אחרי ההתפתחות של עידן בקרית שמונה בשנים האחרונות ואנו מאמינים ביכולותיו לחזק את הקבוצה לקראת המשימות העומדות בפנינו בעונה הקרובה. אנו מברכים את עידן על הצטרפותו ומאחלים לו בהצלחה".

בעוד נחמיאס מגיע לחזק את החלק האחורי של סגנית האלופה, מי שצפוי לעשות את הדרך החוצה הוא איתן טיבי, כפי שכבר פורסם כאן באתר. לבלם הוצע חוזה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת, שתלויה במספר המשחקים בהם ייקח חלק, אך הוא העדיף שלא לסגור עסקה וכנראה יחפש קבוצה אחרת. נחמיאס יגיע במקומו והוא ישתף פעולה עם לואיס הרננדס, שכרגע אמור להתחיל את האימונים. בגזרת הבלמים הצהובים כבר כמעט סגורים, כשגם שחר פיבן, מתן בלטקסה ושרן ייני אמורים להיות חלק מהסגל.

בעניין החלוצים עדיין לא ברור אילו דברים ייסגרו. עלו השמות של דין דוד ואוסמה חלאיילה, וקיימת הערכה שאחד מהם יגיע, וכן ישנם כמה חלוצים זרים שקיבלו הצעות. אביו של חלוץ בני סכנין, אוסמה חלאיילה, שוחח עם הנהלת המועדון וביקש שלא לעמוד בדרכו של השחקן במידה ותגיע הצעה מקבוצה גדולה. במועדון מהמגזר הבהירו לו: "כרגע אין הצעה על השולחן, במידה וקבוצה תשלם את הסכום שדרשנו, ניתן אור ירוק למעבר". ומה לגבי אבי ריקן? קיימת אפשרות שהוא בכל זאת יקבל הצעה להישאר במכבי ת"א, אך כלום עוד לא סופי.