תכנית הרכש נמשכת: מכבי ת"א הגישה הצעה על צ'יבוטה וביטון

לאחר החתמת חלאיילה, סגנית האלופה ממשיכה הלאה ושלחה הצעה ללודוגורץ בדבר רכישת השניים. במקביל, במועדון מתקשים להגיע להסכמות עם טננבאום, שמחוזר ע"י אריס סלוניקי

תומר לוי
תומר לוי  23.06.21 - 06:33
תחילת כתבה

אנשיי מכבי תל אביב נמצאת עמוק בהכנות לעונה הבאה, ולאחר שהחתימו אמש (שלישי) את אוסאמה חלאיילה, הצהובים ממשיכים הלאה בתכנית הרכש, ושני השמות הבאים בתור הם שחקני לודוגורץ, מאוויס צ'יבוטה ודן ביטון, שהושאל בעונה החולפת לצהובים.

נכון לעכשיו, סגנית האלופה מנסה לסגור את העסקה על השניים, והגישה לקבוצה הבולגרית הצעה כספית עבורם. נראה שהצהובים לא מעוניינים לוותר על הצמד, והעדיפות העליונה מבחינתם היא להשלים את העסקה. עם זאת, במועדון נערכים גם לסיטואציה שבה לא יצליחו.

אם אכן כך באמת יהיה, מכבי תל אביב תנסה לשים את ידה על גבי קניקובסקי, על אף רצונו לשחק בחו"ל. כמו כן, אחרי ההחתמה של חלאיילה, בקבוצה ינסו לצרף חלוץ ישראלי נוסף, ובמקביל, גם מועמדתם של עדן שמיר וניר ביטון נבחנות.

גם בין הקורות המועדון הצהוב מחכה להתפתחויות, וימתין עוד מספר ימים לדניאל טננבאום, איתו כבר תקופה מנסים להגיע להבנות על חוזה חדש. אם לא יושגו הסכמות, סגנית האלופה תעבור הלאה, ובמקרה כזה אופיר מרציאנו ואריאל הרוש עשויים להיות אופציות רלוונטיות. בכל אופן, נכון לעכשיו טננבאום לא התייצב לפתיחת האימונים, וזוכה לחיזורים מצד אריס סלוניקי.