הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"שחר היה אבא עבורי": מאבוקה נפרד מחיפה

המגן פירסם פוסט ברשתות. וגם: כל הפרטים על מחנה האימון

גיל לוין
גיל לוין  26.06.21 - 10:38

מכבי חיפה צפויה להחתים את ראיין סטריין כמגנה חדש, אבל עוד לפני כן, הירוקים סיימו את ההתקשרות עם מי שאייש את העמדה בארבע השנים האחרונות - ארנסט מאבוקה. הבוקר (שבת), המגן פירסם פוסט פרידה ברשתות: "שחר היה כמו אבא עבורי ועבור משפחתי, אשאר ירוק כל חיי".

"תמיד קשה להיפרד", הוסיף מאבוקה, "אבל רציתי לומר תודה לנשיא שהיה כמו אבא עבורי ועבור משפחתי במהלך ארבע השנים האחרונות. הייתי רוצה שהאוהדים ידעו שהם מדהימים, הטובים ביותר, לעולם לא אשכח את השירה שלהם. אשאר ירוק כל חיי, תודה רבה על הכל".

בתוך כך, הירוקים יצאו מחר בבוקר (ראשון, 27.6) למחנה האימונים המסורתי בהולנד וישובו לישראל ביום ראשון (4.7) על מנת להתכונן למשחק הראשון נגד קייראט אלמטי. הירוקים יבצעו שני משחקי אימון במחנה: הראשון נגד נגד לאובן הבלגית (שלישי, 29.6, 18:30 שעון ישראל), והשני לא ידוע נגד מי (שישי, 2.7).

כזכור, עופרי ארד סובל ממתיחה צידית ברצועה, אך בכל זאת ימריא עם מכבי חיפה להולנד וצפוי לעבור את השיקום שם. מי שלא ימריאו הם טאלב טוואטחה, שלא נמצא בתכניות המקצועיות של המועדון, וסאקו טורה.

הסגל שיעמוד לרשות הירוקים במחנה: עלי מוחמד, בוגדאן פלאניץ', יובל אשכנזי, רמי גרשון, דולב חזיזה, מאור לוי, צ'יירון שרי, ג'וש כהן, רועי פוקס, עפרי ארד (פצוע), חוסה רודריגז, גודסוואי דוניו, שון גולדברג, עומר אצילי, סאן מנחם, נטע לביא, איהאב אבו אלשיך, נהוראי יפרח, רוני לאופר, סתיו נחמני, מחמוד ג'אבר, איתמר ישראלי, אורי דהן, מוחמד עוואד, טימוטי מוזי, מוחמד אבו פאני.