הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צ'יבוטה מתקרב למכבי ת"א, רוקאביצה יגיע?

נשקלת הצעה לאקס מכבי חיפה. וגם: הדד-ליין לטננבאום והאפשרות שמרציאנו יגיע

תומר לוי
תומר לוי  28.06.21 - 13:22
תחילת כתבה

מכבי תל אביב ממשיכה לעבוד ככל הניתן אל מול מרוץ החימוש של מכבי חיפה וקבוצות ליגת העל האחרות על מנת להתחזק לקראת עונת 2021/22. אחד השחקנים היותר מדוברים בהקשר של הצהובים הוא מאוויס צ'יבוטה. במועדון מעריכים כי הקונגולזי יחתום ושהפערים מול לודוגורץ ייסגרו. השחקן, שסיים מחנה אימונים עם הקבוצה הבולגרית, היה אמור לחזור לארץ למספר ימים, אך בגלל תנאי בידוד יישאר בחו"ל בשלב הזה. במקביל, הצהובים שוקלים להגיש הצעה לניקיטה רוקאביצה, שעזב את מכבי חיפה לאור הגעתם של בן שהר ודין דוד.

מי חזר לישראל הוא אדוארדו גררו, שנחת הלילה ויצטרף לאימוני מכבי ת"א אחרי שסיים את משחקי נבחרת פנמה והיה קצת בחופש. גררו, שאמור להיות השנה אחד משחקני ההתקפה הבולטים, ייכנס לעניינים לקראת מוקדמות הקונפרנס ליג.

בעניין אחר, בקבוצה מודאגים ממצוקת השוערים, מאחר ודניאל טננבאום עדיין לא מתאמן ולא חתם על חוזה חדש, ובמקביל אנדראס יאניוטיס, שחתום לעונה נוספת, לא נמצא בארץ ולא מתאמן עם הצהובים. קיימת הערכה שבימים הקרובים הצדדים יגיעו לסוג של פיצוי והיווני יהפוך להיות חופשי.

בתוך כך, במכבי ת"א מקציבים עד תחילת מחנה האימון כדי למצות את המו"מ מול אנריק סבוריט וכן עם טננבאום. אם זה לא יסתדר עם השוער, במועדון ימשיכו הלאה כאשר אופיר מרציאנו מוזכר כמועמד.