הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פרסום ראשון: בית"ר י-ם פנתה לעומרי אלטמן

יעבור לצהוב? הירושלמים הציעו חוזה לקפטן הפועל ת"א

תומר לוי
תומר לוי  28.06.21 - 15:04

תגיות: עומרי אלטמן

תחילת כתבה

מתעוררת לחיים. עושה רושם שמסע הרכש של קבוצות ליגת העל פתח את התיאבון למשה חוגג, שהבין כי קבוצתו חייבת להתחזק לקראת העונה הקרובה. לערוץ הספורט נודע לראשונה כי בית"ר ירושלים פנתה לעומרי אלטמן באופן רשמי והגישה לו הצעה לחוזה על מנת שיצטרף לקבוצה. בבירה מציבים את אלטמן בראש רשימת הרכש ומוכנים להשקיע לא מעט כסף על מנת להביא לטדי את השחקן שסיים חוזה בהפועל תל אביב.

לערוץ הספורט נודע כי בין הצדדים מתקיימות כבר שיחות, אך חשוב לזכור שהחלוץ וקפטן האדומים לשעבר מחוזר ע"י קבוצות נוספות בליגת העל ובחו"ל, ובית"ר ככל הנראה תצטרך להגדיל את ההצעה הראשונית שלה על מנת לצרף אותו לקבוצה.

רק אתמול הבעלים משה חוגג הודיע לאלי אוחנה כי הוא מגדיל את התקציב כדי להביא שחקנים איכותיים לקבוצה, בין היתר שחקנים זרים, ועושה רושם שדבר נתן את האור הירוק להגיש הצעה לאלטמן. גם אבי ריקן כמובן נמצא ברשימת הרכש וקיבל הצעה.

בתוך כך, לאחר שנחת בארץ, הגיע היום ארווין קומאן ליומו השני במועדון בכדי לפגוש לראשונה ובצורה רשמית את הצוות המקצועי של הקבוצה הבוגרת, איתם יעבוד במהלך העונה הקרובה. קומאן נפגש בין היתר גם עם צוות ההנהלה של המועדון והחל להתאקלם ולהתמקם בבית וגן לקראת האימון הראשון לעונה ביום שלישי הקרוב.

אתמול בשעות אחר הצהריים, נערכו בבית וגן מבחנים לעשרות שחקני נוער ושחקני ליגות נמוכות שנקראו למתחם בבירה ליומיים של אימונים אינטנסיביים בניהולו של עוזר המאמן החדש, גל כהן, מאמן הכושר טלמו דה אנדרס, ומאמן השוערים משה בן דוד.

כזכור, גם לפני שנתיים נערך יום מבחנים דומה בבית וגן שלאחריו חתמו בקבוצה תמיר עדי ושלום אדרי. היום אחר הצהריים ייערך יום מבחנים נוסף, בסופו יתקבלו מספר החלטות בנוגע להחתמות אפשריות בקבוצה.