הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עמית ביטון פנה למעמד השחקן לקביעת דמי השבחה

הבלם, שמתאמן עם נתניה, נתקל בסירוב של ב"ש לנקוב במחיר. הקבוצה ערכה משחק אימון מול נבחרת איחוד האמירויות עד גיל 23

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.07.21 - 15:13
תחילת כתבה

הבלם עמית ביטון הגיש הבוקר (שני) בקשה לוועדה למעמד השחקן כדי לקבוע דמי ההשבחה שמגיעים להפועל באר שבע, שאינה רוצה להאריך לו את החוזה ומצד שני לא משחררת אותו למכבי נתניה. בבקשה שהוגשה על ידי סוכנו של השחקן דודו דהאן ועורך הדין יפתח אבן עזרא הובהר כי אלונה ברקת לא הייתה מוכנה לדון בסכום הפיצוי שיועבר למועדון תמורת פדיון הכרטיס, ולכן לא נותר לשחקן ברירה אלא לפנות לוועדה למעמד השחקן.

ביטון, שיצא למחנה האימונים עם מכבי נתניה ובמשחק האחרון הרשים את ריימונד אטפלד כשנכנס כמחליף, רוצה לעבור ליהלומים וכעת נתניה תחכה להחלטת הוועדה למעמד השחקן שלאחריה יוחלט אם יצטרף. במועדון לא פסלו את האפשרות לקחת חלק בתשלום דמי ההשבחה.

בנושא אחר, בנתניה שוקלים להשאיל את אילון ירושלמי ועומר גאיה. המגן הגמבי שהגיע לא מרשים עד כה וכל עוד זלאטן שחוביץ' לא יימכר, נתניה לא צריכה שני מגנים שמאליים זרים. בניגוד לגמבי, מי שמראה שיש לו פוטנציאל הוא בוריס אנו שעל אף שבמשחק האימון נגד וויבודינה לא הרשים, באימונים מציג יכולת חיובית.

אירוע חיובי במיוחד התרחש במהלך מחנה האימונים. הקבוצה פגשה את נבחרת איחוד האמירויות עד גיל 23, המתאכסנת במתקן בו מתארחים היהלומים בסרביה. למעשה, זהו המפגש הראשון בין קבוצה ישראלית לאמירתית.