הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכה לב"ש: אלחמיד נפצע וייעדר מול ארדה

הבלם ייבדק, מיכה יערוך אימון בכורה. וגם: צפו במדי החוץ

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.07.21 - 07:50
תחילת כתבה

מכה להפועל באר שבע: אחד השחקנים הכי חשובים במערך של רוני לוי, חאתם עבד אלחמיד נפצע בברך וייעדר מצמד המשחקים מול ארדה הבולגרית במסגרת הקונפרנס ליג. יש לציין כי הבלם צפוי לעבור בדיקת MRI ורק לאחר מכן יוחלט לגבי המשך הטיפול. המשמעות היא שאיתן טיבי, שלא היה מיועד להיות שחקן הרכב לפחות במשחקים הראשונים של העונה, יקבל את הקרדיט ב-11 של הדרומיים.

בנושא אחר, היום (שלישי) באופן רשמי דור מיכה יוצג כשחקן הרכש התשיעי של הקבוצה. מיכה יצטרף לרועי גורדנה, איתי שכטר, יוג'ין אנסה, אביב סולומון, אריאל הרוש, עמרי גלזר, איאד אבו עוביד ודוידה פטרוצ'י. אתמול הגיע מיכה לבדיקות רפואיות וביקור במתחם האימונים בבית האדום והיום כבר ייטול חלק באימון.

השחקנים הופתעו לגלות שהאימון התקיים אתמול בבית האדום ולא בלהבים שם המשטח טוב בהרבה. הסיבה היא שבלהבים לא היו שערים ניידים לבקשת הצוות המקצועי, אך היום כבר כל האביזרים יהיו והאימונים ייערכו שם. פטרוצ'י עוד לא בכושר משחק אבל בכמה דקות ששיחק אתמול עם חבריו החדשים אפשר היה להתרשם שמדובר בשחקן טכני.

במקביל נמשכים המאמצים להתחזק במגן שמאלי וחלוץ זרים שישלימו את הסגל. במועדון אישרו את הפרסום אתמול באתר ערוץ הספורט על המועמדות של אלפרדו רוטיניו שסיים חוזה באלבסטה וחוזה מריה חימנס, מגן שמאלי מאוביידו.

מרוהאן קבהא ייפגש עם בני סכנין אחרי שבבאר שבע הבהירו לו כי לא יקבל דקות משחק משמעותיות נוכח סירובו לקצץ בחוזהו. בנוסף לכך, לירן כהן ואיתמר שבירו יושאלו ועילאי טרוסט, שהרשים את הצוות המקצועי צפוי להישאר.

בתוך כך, אחרי שהשיקה את מדי הבית שלה אמש, ב"ש חשפה גם את מדי החוץ לעונה הבאה. צפו בתמונות >>