הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי ת"א בשיחות מתקדמות עם נתניה להעברת גבי קניקובסקי

פרסום ראשון: המו"מ מול נתניה החל. המתווה: כמיליון יורו ומעבר של פארפה גויאגון ובר כהן בהשאלה עם אופציית רכישה. במקביל, נמשכים החיפושים אחר חלוץ זר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.07.21 - 08:54
תחילת כתבה

פרסום ראשון: שוק השחקנים הישראלים הדליל והקושי בהבאת שחקנים זרים איכותיים עד עכשיו גורמים למכבי ת"א להתרכז בהבאת השחקן הישראלי הכי בכיר שנמצא על המדף. לערוץ הספורט נודע שהחלו שיחות בין מכבי ת"א למכבי נתניה לפי המתווה הבא: גבי קניקובסקי, שמסיים חוזה אצל היהלומים בקיץ הבא, יעבור לצהובים מתל אביב תמורת מיליון יורו והשאלתם של בר כהן ופארפה גויאגון - עם אופציה לרכישה.

גורמים המעורים בשיחות סיפרו כי מאמן מכבי ת"א, פטריק ואן לוון, סימן את קניקובסקי כיעד מרכזי - מה גם שהקשר לא נלקח לשווק את המדים החדשים של מכבי נתניה. גויאגון יצא עם חוף השנהב למשחקים האולימפים ואמור לשוב לארץ בתוך חודש.

בתוך כך, המנהל המקצועי, ברק יצחקי, ממשיך בשיחות על רכש מבחוץ. ג'ק אנגלידיס, שמקבל בסופו של יום את האישור הסופי למהלכים לפני האור הירוק מקנדה, לא זמין בימים האחרונים בשל סיבות אישיות - אבל במכבי ת"א ממשיכים לעבוד כדי לצרף בראש ובראשונה חלוץ. מי שצפוי לעזוב הוא דור תורג'מן, שמיועד לעבור בהשאלה לבית"ר ת"א/בת ים.

על פי המסתמן, אבי ריקן, דן גלזר ועדן קארצב יפתחו בקישור. אדוארדו גררו ומתן חוזז צפויים לפתוח באגפים ואוסאמה חאליילה בחוד. דן גלזר, שמשחק עם כאב בשרירי הבטן, קרוב להחלטה לעבור ניתוח בפגרה הקרובה.

לקראת המשחק מול סוטייסקה אמר פטריק ואן לוון: "לפי מה שצפינו במשחקים הראשונים היריבה שלנו אוהבת לשחק על כדורים ארוכים תוך ניצול הכוח הפיזי שלה ככה שאנחנו מתכוונים להתמודד עם זה ומצד שני לשחק על פי פילוסופיית המשחק שלנו במשחק. אנחנו אוהדים במכבי תל אביב לשחק על פי תוכנית המשחק שלנו וזה מה שננסה לעשות מחר. האמביציה של מכבי זה לשחק בכל עונה במפעלים האירופים ואנחנו מחר מתחילים שוב את הדרך לשם".