הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בשל דמי ההשבחה, נתניה לא תחתים את ביטון

הדרישה של ב"ש על הבלם הכריעה. וגם: ההכרזה של קניקובסקי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.07.21 - 10:17
תחילת כתבה

עמית ביטון לא יגיע למכבי נתניה. בעקבות דמי ההשבחה הגבוהים שהפועל באר שבע דורשת על הבלם, ולאור העובדה כי טרם נקבע דיון בוועדה למעמד השחקן, החליטו במועדון שלא להחתים אותו. למרות שהוא הרשים במחנה האימונים את המאמן ריימונד אטפלד, ראשי היהלומים הסתפקו ברז שלמה כבלם שלישי לצד שיר צדק ואלמוג כהן.

בעניין אחר, בנתניה עושים הכל כדי למצוא לגבי קניקובסקי קבוצה, זאת על מנת להרוויח סכום משמעותי ממכירתו ולא להגיע למצב בו יעזוב בקיץ הבא ללא תמורה וכשחקן חופשי. עם זאת, ועל אף הרצון, היהלומים עשויים להיתקל בבעיה - נכון לעכשיו לקשר אין הצעה מחו"ל ולמרות דיבורים מצד מכבי ת"א, הוא מעוניין לעזוב את הקבוצה מעיר היהלומים רק להצעה מליגה בכירה. לחבריו הוא אמר: "אעזוב את נתניה רק לקבוצה באירופה".

אמש (חמישי) ב-1:1 במשחק האימון מול נוף הגליל קניקובסקי לא הרשים ונדמה כי השיח סביבו מפריע לו גם להציג את היכולת שאיפיינה אותו. סוכנו של השחקן, דודו דהאן, העלה הילוך במציאת קבוצה לשחקן אבל כרגע אין משהו ממשי.

המאמן ריימונד אטפלד לא אהב את היכולת במשחק אמש אבל ניצל את ההתמודדות כדי ללמוד עוד על הסגל. הבוקר הוזמנו השחקנים למתחם כדורגל סגור ליום כיף ובשישי הבא יפגשו את הפועל ק"ש למשחק הכנה נוסף.

בנתניה העריכו שרז שלמה יצטרף בימים הקרובים, כשהשחקנים הביעו פליאה שלא מגיע קשר עושה משחק - עמדה שנתניה צריכה מאוד. אמיר ברקוביץ, שספג מכה בקרסול באימון, יעבור אולטרסאונד כשלא נראה שמדובר בפציעה שתשבית אותו מעבר לתקופה קצרה. אטפלד, שבחר להוציא את את עומר גאיה, המגן השמאלי מגמביה כבר בדקה ה-30, יעביר מסר שאינו מעוניין בו והוא מתוכנן להיות מושאל.

בנוסף, בקבוצה נרשמה אכזבה מכך שאבובאקר דומביה הורחק אתמול במסגרת המשחקים האולימפיים חמש דקות אחרי שנכנס כמחליף, בעקבות פגיעה ללא כדור. "ככה נתקשה למכור אותו", אמרו במועדון.