הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רגע לפני החתימה: פיצוץ במו"מ עם קבהא

הקשר ישוב לאימוני ב"ש. מוחמד עוואד קרוב לסיכום בסכנין

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  25.07.21 - 19:51

תגיות: בני סכנין

תחילת כתבה

בני סכנין מנסה להתחזק לקראת העונה הבאה ויכול להיות ששחקן שהיה יכול לסייע לה מאוד חמק לה מבין האצבעות. קשר הפועל באר שבע, מרוואן קבהא, כבר סיכם לשנתיים בקבוצה, לאחר שקיבל פיצוי של 75 אלף דולר מהקבוצה מבירת הנגב, אבל רגע לפני החתימה פוצץ המו"מ והוא ישוב לאימוני האדומים. במועדון ינסו לחזור לשולחן המו"מ בימים הקרובים בתקווה כי אכן יגיע. על מועמדותו של קבהא פורסם לראשונה כאן באתר.

גם חלוץ מכבי חיפה מוחמד עוואד נמצא על סף סיכום במועדון וההערכה היא שבימים הקרובים תתקיים החתימה הרשמית. סכנין הסכימה לדרישות הכספיות של עוואד ולוחצת עליו לרדת מהרצון לשחק באירופה העונה ולחתום על החוזה לעונה הקרובה. נציגיו של חלוץ האלופה מחפשים עבורו קבוצה בחו"ל. בסכנין אופטימיים שעוואד יחתום.

אמש רכש נוסף, כשהחתימה את קפטן נבחרת גינאה איברהימה סורי קונטה. מדובר בשחקן בעל רזומה מרשים והוא יחבור לארי מורה הברזילאי ולגאדזה הגנאי בהתקפה. קונטה הוא הזר החמישי של שרון מימר, לאחר צירופם גם של ניקולה צ'ירקוביץ' ואנטה פוליץ'. לסכנין יש מקום נוסף לזר.

החלוץ הבוסני פרדרג ולאדיץ' שנטל חלק במשחק האימון נגד אפועל ניקוסיה ממשיך להתאמן בבני סכנין וההחלטה עליו תתקבל מחר (שני) עם סיום המחנה בבולגריה. ולאדיץ' בן ה-22 גדל בפרטיזן בלגרד ולמרות גילו הצעיר כבר עבר ארבע קבוצות בוגרים. בעונה שעברה היה לו שער ב-11 משחקי ליגה בבוסניה.