הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בגיל 73: רוני דניאל הלך לעולמו

מבכירי העיתונאים, ואחד מאוהדיה המזוהים של הפועל ת"א

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.07.21 - 13:16

תגיות: רוני דניאל

תחילת כתבה

מבכירי עיתונאי ישראל הלך היום לעולמו: רוני דניאל, מי ששימש במשך שנים ככתב ופרשן צבאי בקול ישראל, גלי צה"ל וחדשות ערוץ 2, נפטר בגיל 73.

מלבד הקריירה העיתונאית שלו, דניאל היה גם חובב ספורט גדול - אחד מאוהדיה המזוהים של הפועל תל אביב, שהיה קשור מאוד לקבוצה כל חייו.  בין היתר, דניאל היה אחד מהפעילים הבולטים נגד הריסת אולם אוסישקין ב-2007.

דניאל היה אחד מבכירי העיתונאים שצמחו בישראל, והחל את דרכו בקול ישראל בשנת 1971, לאחר שחרורו מהצבא. בהמשך, שימש ככתב צבאי, נכלל בצוות של הרשת למצרים, ועבד גם בגלי צה"ל. עם הקמת ערוץ 2 בשנת 1993, הוא היה הפרשן הצבאי של הערוץ - למעשה עד יומו האחרון.

לקראת שנותיו האחרונות, שימש כאחד הפרשנים הבכירים בעיתונות הישראלית, והגיש גם תכנית ברדיו ללא הפסקה 103FM - שעסקה בין היתר גם בספורט. יהי זכרו ברוך.

במועדון הפועל ת"א בכדורגל, איתו היה מזוהה דניאל, כאבו את לכתו: "כשאתה עולה לשחק עם קהל כזה מאחוריך, עם כל הדחיפה שלו, זה נותן לשחקנים עוד בוסט של 30-40 אחוז של דרייב. זו הפועל תל אביב״.

מועדון הכדורגל הפועל תל אביב מרכין ראש וכואב את לכתו בטרם עת של אוהד הקבוצה, רוני דניאל זכרו לברכה, שהלך לעולמו בגיל 73. רוני דניאל היה אוהד מסור, שאהב להגיע למגרשים ולתמוך בקבוצה. בעבר הצהיר באחת מתכניות הרדיו שהנחה כי ״תמיד כיף לי לדבר על הפועל תל אביב״. רוני היה עיתונאי מוכשר ומוערך, צנוע ונעים הליכות. יהי זכרו ברוך.

גם במועדון הכדורסל של הפועל ת"א השתתפו בצער המשפחה ושלחו תנחומים: "מועדון הכדורסל הפועל ת"א אבל וכואב את מותו של אוהד הקבוצה, העיתונאי והפרשן הצבאי רוני דניאל. רוני, אשר ליווה את הפועל עשרות שנים, לקח חלק פעיל במאבק על אולם אוסישקין, היה מראשוני התומכים להקמת הפועל אוסישקין ומעולם לא הפסיק לתמוך ולאהוב את הקבוצה לאורך כל חייו. בשם כל אנשי המועדון ואוהדי הקבוצה אנו משתתפים בצערה של משפחת דניאל ושולחים את תנחומינו הכנים. יהי זכרו ברוך".