הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בלטקסה: "ישבתי בחדר ההלבשה ובכיתי"

הזימון לנבחרת, תקופת ההשאלות והעונה. בלם מכבי בריאיון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.07.21 - 19:00
תחילת כתבה

אחרי ההפסד למכבי חיפה באלוף האלופים ולפני הגומלין במוקדמות הקונפס ליג מול סוטייסקה, מתן בלטקסה התראיין הערב (שלישי) לאתר הרשמי של מכבי תל אביב, וסיפר על תקופת ההשאלות, הרגע ששינה עבורו את המומנטום, הזימון המרגש לנבחרת והעונה הקרובה.

"כשחתמתי במכבי תל אביב ידעתי שלא אוכל להגיע מהליגה הלאומית ישר להרכב", אמר בלטקסה. "ידעתי שאצטרך לעשות כברת דרך. עברתי תקופה לא פשוטה כשכל קיץ אתה לא יודע מה יהיה, אם רוצים אותך או לא רוצים אותך. עברתי שנתיים וחצי של השאלות, ובאיזשהו שלב חשבתי שהמקום שלי לא במכבי ת"א. באותו שלב פחות התעסקתי בזה, אלא רציתי יותר להוכיח את עצמי כשחקן לגיטימי בליגת העל, אז ברור שהייתי צריך ללכת לשחק ולהשתפר".

הבלם הוסיף: "אחרי שחזרתי בסוף העונה שעברה אמרתי לעצמי 'זהו, יותר לא הולכים להשאלות, אני יודע שהמקום שלי פה'. כשפטריק הגיע, אז עוד שיחקתי רק כמגן, הוא נתן לי לשחק כבלם וראינו שהיה בזה פוטנציאל. ידעתי שאני הולך להילחם על המקום שלי ולא ללכת לשום מקום. באיזשהו שלב זה נתפס והתחלתי לשחק הרבה, גם בגמר גביע. זו ההרגשה הכי טובה שיכולה להיות - להיות שחקן הרכב במכבי ת"א".

בלטקסה סיפר על הפעם הראשונה בה זומן לנבחרת ישראל: "כשזימנו אותי בפעם הראשונה נכנסתי לחדר ההלבשה, ישבתי שם לבד ובכיתי. פטריק נכנס בדיוק ואמר לי 'כל הכבוד, תיקח את זה הלאה. זו עבודה קשה שמשתלמת ומפה רק תמשיך'".

הבלם דיבר על הציפיות מהעונה הקרובה: "סיום העונה שעברנו גרם לי לרצות להתחיל את העונה ישר. יש פה שחקנים מאוד מוכשרים. אני בטוח שגם יבואו שחקנים ויחזקו אותנו, ונעשה עונה טובה".