הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חוגג: "התקציב של בית"ר - 50 מיליון ש"ח"

בעלי המועדון התייחס בטוויטר לבקרה. קריאף ייעדר בדרבי. זריהן, כהן ולקאו ישחקו אם התקציב יאושר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  28.07.21 - 09:45
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים ממשיכה בהכנות למשחק נגד הפועל ירושלים בשבת, מעבר לרצון לפתוח את העונה ברגל ימין, מדובר במשחק יוקרתי לאחר שנים רבות שלא התקיים דרבי ירושלמי. אולם, במקביל, עדיין מרחף באוויר העניין של אישור התקציב על ידי הבקרה. היום (רביעי) ניסה משה חוגג לשים סוף לשמועות עם ציוץ בעמוד הטוויטר שלו.

"לאחר חודשים שהקשבתי מהצד להמון קישקושים על התקציב של בית"ר, אתמול בערב קיבלתי את דרישות הבקרה והיום אעביר את הבטוחות הנדרשות לתקציב של כ-50 מיליון שקלים. ניתן למעשים בשטח לדבר. כך היה עם המאמן, כך היה עם השחקנים וכך גם עם התקציב", כך כתב הבעלים.

בינתיים, לפי שעה, שחקני הרכש הישראלים לא יעמדו לרשותו של ארווין קומאן בשבת. לא רק שחקני הרכש עלולים להיעדר, גם המאמן ההולנדי עצמו ימצא את עצמו מחוץ לקווים, אם בית"ר לא תקבל את האישור מהבקרה.

עם זאת, במועדון לא מודאגים. "ברגע שנגיש את התקציב הוא יעבור", סבורים בבירה, כשניב זריהן, עמית כהן ועומר לקאו הם שחקני הרכש שלא יוכלו ליטול חלק בדרבי אם הקבוצה לא תעבור בבקרה לפני המשחק. עומת זאת, אדווין ג'אסי הגנאי יוכל ליטול חלק, שכן במועדון יכולים לרשום אותו כנבחן. אופיר קריאף ייעדר מהמשחק, זכר להרחקה שלו בעונה שעברה נגד בני סכנין.

לקומאן יש בעיה במרכז ההגנה בעקבות ההרחקה של קריאף וכן לאור העובדה שהקבוצה שיחררה את אור זהבי, כשטל בן חיים סיים את חוזהו - נראה שהמאמן ההולנדי יצטרך לאלתר. מי שצפוי לפתוח במקומו הוא בלם הנוער דוד חוגה, שתורגל גם במחנה.