הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גיא לוזון: "עוד לא סיימנו את חלון ההעברות"

מאמן מכבי פתח תקווה נחוש למצוא חיזוק לחלק הקדמי

הדר יעקבי
הדר יעקבי  18.08.21 - 10:07
תחילת כתבה

גיא לוזון: "מכבי פתח תקווה עוד לא סיימה את חלון ההעברות שלה"

מכבי פתח תקווה חוותה פתיחת עונה מאכזבת כשהודחה בשלב מוקדם יחסית של גביע הטוטו, אבל בקבוצה מנסים להפיק לקחים ומחפשים חיזוק נוסף לחלק הקידמי.

היא הייתה הפתעת העונה שעברה, אחרי שעלתה מהליגה הלאומית והייתה כפסע מהשגת הכרטיס לאירופה, אך את העונה הנוכחית מכבי פתח תקווה פותחת דווקא ברגל שמאל, כאשר מתוך ארבעה משחקים במסגרת גביע הטוטו, היא ניצחה באחד בלבד. "אנחנו עדיין לא בשיאנו", אמר גיא לוזון בנוגע ליכולת שהפגינה הקבוצה בגביע הטוטו.

את הירידה הזו ביכולת אפשר אולי לייחס לשינוי המשמעותי שחל בסגר הקבוצה ששינתה את פניה בקיץ האחרון. מי שנחשבו לחלק משמעותי בהצלחת הקבוצה בעונה שעברה, ליאל עבדה ותאי בריבו, עזבו לחו"ל, ועוד כעשרה שחקני סגל נוספים השתלבו בקבוצות אחרות. במקומם הביאה הקבוצה כחיזוק בין היתר את ניקו אולסק, בן רייכרט ודור ג'אן. "אנחנו כרגע מתאמנים כדי לתקן את הליקויים שהיו, אנחנו צריכים לשלב את השחקנים החדשים שהגיעו לדרישות שלנו, וכשזה יקרה זה ייראה יותר טוב" ציין המאמן.

עם זאת, נראה שהמלאבסים לא מסתפקים ברכישות שביצעו עד כה והם תרים אחרי שחקני חיזוק נוספים. לוזון אומנם סרב להתייחס לשמועות על מגעים עם טל בן חיים, מוחמד עוואד ואיהאב גנאים, בטענה שמדובר בדיבורים באוויר, אך הסכים כי הקבוצה צריכה לצרף עוד שחקנים לחלק הקידמי והצהיר כי הם גם יעשו זאת. מכבי פתח תקווה צפויה לפגוש ביום שבת הקרוב את עירוני קרית שמונה במסגרת משחקי הדירוג של גביע הטוטו, הקבוצות ייפגשו בשנית גם בעוד כעשרה ימים במסגרת המחזור הראשון של ליגת העל.