הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תמורת 100 אלף ש"ח: לימה הושאל לראשל"צ

החלוץ יעבור לשנה לעיר היין. הוכנבוים: "לא מספיק מהיר"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  18.08.21 - 23:05

אחת העסקאות היקרות העונה בלאומית נחתמו הערב (רביעי), כשהפועל נוף הגליל השאילה את חלוצה מתיאוס לימה להפועל ראשון לציון תמורת 100 אלף שקלים. השחקן חתם בשורות הכתומים מעיר היין באמצעות סוכנו ינון בוטביה.

מהעולה הטרייה לליגת העל נמסר כי לימה הושאל לכתומים לשנה, זאת במטרה לפנות מקום לזרים אחרים בחלק האחורי של המגרש. הקבוצה מנהלת מו"מ עם מספר מועמדים במקביל, אך בשל מגבלות הקורונה העסקאות מתעכבות. בנוגע לעמדת החלוץ, בקבוצה מסתפקים בשחקנים הקיימים כרגע ולא מתכננים לצרף חיזוק לחלק הקדמי. ״לימה יעשה עוד שנה בליגה הלאומית ואני מעריך שבשנה הבאה הוא יהיה טוב ומוכן יותר לחזור אלינו, בתקווה שנישאר בליגת העל״, מסר מנכ״ל הקבוצה, גיל ברעם.

החלוץ דווקא רצה להישאר בנוף הגליל, אך בשל אופי המשחק אותו מתווה ירון הוכנבוים שמחפש בעיקר שחקנים זריזים, ופחות מתמקד בצד הפיזי, הגיע למסקנה שהקבוצה שנבנית בצפון פחות מתאימה לו מבחינה מקצועית.

״רצינו מישהו מהיר״, אישר הוכנבוים והוסיף, ״לימה הוא חלוץ טוב, אבל הוא לא מהיר מספיק לליגת העל. היו לו המון הצעות חוץ מראשון לציון, ובתור מי שגילה ומצא אותו בקרואטיה, מאוד קשה לי עם ההחלטה לשחרר אותו. אבל אני צריך לקבל החלטות מהראש ולא מהלב״, סיכם המאמן.