הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בנתניה אופטימיים: "עסקת קניקובסקי תיסגר"

פארפה הסכים להגיע, הצוות המקצועי מתעקש על קארצב

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  29.08.21 - 06:47
תחילת כתבה

מכבי נתניה כבר נערכת ליום שאחרי גבי קניקובסקי: הקשר שסגר את עונתו השלישית במועדון לא היה בסגל אתמול (שבת) במשחק פתיחת העונה מול הפועל חיפה (שהסתיים ב-0:0), ונמצא במגעים מתקדמים עם מכבי תל אביב. אלא שאמש התברר שעסקת ההעברה כלל אינה סגורה.

בתמורה, בנתניה רוצים לקבל את עדן קארצב בהעברה ואת גויאגון פראפה בהשאלה, אלא שקארצב לא ממהר לחתום. הקשר בן ה-21 נמצא בסיטואציה דומה לזו של קניקובסקי, כאשר כבר בינואר יכול לחתום בתחנה הבאה. הצוות המקצועי של נתניה מתעקש על קארצב כרגע, בעוד פראפה יצטרף. בכל מקרה, בנתניה סבורים כי יימצא הפתרון ולבסוף העסקה תצא לדרך וקניקובסקי יעבור מהצהוב-שחור לצהוב-כחול.

עם או בלי קשר, אצל היהלומים הודו כי קניקובסקי היה חסר אמש במשחק נגד הפועל חיפה. מכבי נתניה לא הבריקה, אך הגיעה להזדמנויות. היהלומים החזיקו יותר בכדור, הגיעו ליותר מצבים והיו יותר אגרסיביים. אביב אברהם זכה למחמאות בעקבות יכולתו והתמיכה בחלק הקדמי.

מאמן הקבוצה, ריימונד אטפלד סיכם: "לא לזה ציפינו, יכלנו לקחת את המשחק, אבל אנחנו צריכים לנצל את ההזדמנויות שלנו בצורה יותר טובה. הדבר החיובי הוא שמשחק שני ברציפות שמרנו על שער נקי, זה משחק חוץ. לקחת נקודה במשחק חוץ זה לא כל כך גרוע, אבל אם נסתכל על המשחק, הגיע לנו יותר. בפגרת הנבחרות יש לנו זמן להכניס את השחקנים החדשים לכושר ולהיות טובים יותר למשחק הבא".

קפטן הקבוצה, אלמוג כהן הסביר: "רצינו מאוד לנצח, אני חושב שזה מאוד מאכזב, ציפינו מעצמנו לנצח את המשחק הזה. אני חושב שאנחנו מאוכזבים, אנחנו צריכים לשחק הרבה יותר, אנחנו רוצים לכבוש בכל משחק כמו במשחקים הקודמים שכבשנו. נלמד מהטעויות שעשינו במשחק הזה וננסה לכבוש שערים".