הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בן שהר נטש את האימון וייעדר מול סכנין

חלוץ חיפה נפצע בשריר הירך האחורי וייבדק בימים הקרובים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.09.21 - 21:12
תחילת כתבה

מכבי חיפה חידשה הערב (רביעי) את ההכנות שלה למשחק הקרוב ביום שבת נגד סכנין, אבל היא לא לקחה בחשבון פציעה של אחד משחקניה. החלוץ הטרי של חיפה, בן שהר, נפצע בשריר הירך האחורי, נטש את האימון והוא ייעדר מול סכנין. שהר יבצע בדיקות בימים הקרובים שיקבעו את חומרת הפציעה.

האימון נערך בצל האבל הכבד בשל מותו של עודד ארד ז"ל, אביו של עופרי ארד. הבלם התאמן בימים האחרונים עם הקבוצה בעקבות שחרורו מסגל הנבחרת על מנת שיוכל לשהות לצד אביו ובני משפחתו. במכבי חיפה יכבדו את החלטתו של ארד בנוגע למשחקים נגד סכנין ופיינורד.

אורי דהן, שלא שותף נגד הפועל חדרה במחזור הפתיחה, נמצא בכוננות. ברק בכר יבצע שני שינויים בהרכב לקראת שבת, כאשר רז מאיר יפתח על חשבונו של ראיין סטריין הפצוע, וכן דולב חזיזה, שסיים לרצות עונש הרחקה, יפתח במקום יובל אשכנזי.

הערב יחזרו לאימונים נציגי הקבוצה בנבחרות השונות. סאן מנחם שיחק 253 דקות, עלי מוחמד 169 דקות (במדי ניז'ר), מוחמד אבו פאני 108 דקות, דולב חזיזה 50 דקות, עומר אצילי 22 דקות ומאור לוי 19 דקות (במדי הנבחרת הצעירה). כשירותם של מנחם ומוחמד תיבדק מחשש לעומס.

בגזרת אבו פאני כרגע אין שינוי, כאשר מתוכננת להתקיים פגישה נוספת לפני המשחק נגד סכנין, ולאחריה תתבהר התמונה אם הקשר יעמוד לרשותו של בכר או לא. עדיין לא ברור אם חיפה תשדרג את הצעתה או שהשחקן מצידו יתפשר.