הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: גיא מזרחי הושאל לעירוני ק"ש

מגן מכבי ת"א חתם עד לסיום העונה והתאמן לראשונה עם חבריו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.09.21 - 09:41
תחילת כתבה

עכשיו זה רשמי. גיא מזרחי, מגנה הצעיר של מכבי תל אביב, חתם הבוקר (שני) בעירוני קריית שמונה. השחקן הושאל מסגנית האלופה עד לסיום העונה.

מזרחי גדל במחלקת הנוער של מכבי ת''א ושיחק בעונה החולפת במדי בית"ר ת"א/בת ים תחת מאמן הקבוצה עמיר נוסבאום.

בינתיים, ק"ש רשמה שלשום הפסד ביתי להפועל ת"א (2:0), ובמועדון הצפוני הפנו אצבע מאשימה לכיוון צוות השיפוט כאשר לטענתם הרחקתו של מורגן פרייר הייתה "לא מוצדקת". המאמן עמיר נוסבאום אמר לאחר ההרחקה: "מאוד מאכזב, אני חושב שהתחלנו טוב את המשחק. האדום שיבש את המשחק, בלית ברירה נמשכנו אחרונה, הזמנו התקפות וכשיצאנו עם הכדור לא היינו מספיק איכותיים ואמיצים. בסופו של דבר ברגע שקיבלנו את הגול היה לנו מאוד קשה לחזור".

השחקנים ביקרו את פרייר, שלטענתם גלש בצורה מסוכנת והיה עליו להפעיל היגיון ולא להותיר אותם בעשרה שחקנים בדקה כה מוקדמת. באופן כללי במועדון מאוכזבים מפתיחת העונה, עם נקודה אחת מ-6: "לא פיללנו לפתיחה כזאת, אבל צריך להסתכל כבר על המשחק הבא".

בעניין אחר, אתמול הודיע בית המשפט כי הוא דוחה את הערעור שהגיש המועדון, לאחר שרשות המיסים דרשה שק"ש תשלם מס בין השנים 2009-2012 על הוצאות אוכל ודיור לשחקנים וכן כי למרות שהשחקנים ואנשי הצוות שכרו דירות בעיר, ק"ש היא לא מרכז חייהם ואינם זכאים להטבת מס. הקבוצה תשא בהוצאות המשפט בסך 15 אלף ש"ח. כעת במועדון העבירו לרשויות את כל המסמכים הדרושים על מנת להוכיח שאנשי הצוות והשחקנים הינם תושבי העיר וזכאים להטבת מס.