הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמית: ריינשרייבר ינהל את משחק העונה

באיגוד לא לוקחים סיכון. שילוח ישפוט את בית"ר בטדי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.09.21 - 13:48
תחילת כתבה

רשמית: רועי ריינשרייבר ישפוט את משחק העונה, בשבת, בין מכבי תל אביב ומכבי חיפה בבלומפילד.. הפציעה של אוראל גרינפלד שייעדר תקופה מהמגרשים, הטעויות הרבות של חלק גדול מהשופטים במחזורי הפתיחה וההצלחה של ריינשרייבר במשחקים באירופה יובילו את המשבץ, איתן תבריזי, לא לקחת סיכון.

רמז לכך ניתן היה לראות כבר בשיבוצים הקודמים כשריינשרייבר שובץ כשופט רביעי בטדי ולא כשופט ראשי, מחשש שיבצע טעות שתגרום להורדתו מהמשחק.

בנוסף, לא פחות מארבעה שופטים ינהלו משחק ראשון העונה בליגת העל: אביעד שילוח ישפוט בטדי את המפגש בין בית"ר ירושלים למכבי נתניה, ניב שטייף ישפוט באצטדיון גרין את נוף הגליל ומ.ס. אשדוד, נאאל עודה ינהל את המשחק בסמי עופר בין הפועל חיפה לקרית שמונה ואוהד אסולין ינהל את המשחק בין חדרה להפועל ירושלים. השעיית לירן ליאני תימשך, והוא לא ישובץ.

ריינשרייבר ניהל לא מעט משחקים רגישים בליגה וגם את המפגשים בין הצהובים מתל אביב לירוקים של חיפה. שניים מהזכורים הם גמר הגביע בו ניצחה מכבי חיפה 1:0 ב-2016 ומשחק הליגה באפריל האחרון שהסתיים ב-1:1, בו הרחיק השופט את ניק בלקמן כששלף לעברו שני צהובים בתוך 4 דקות.

בינתיים, באיגוד היו מרוצים מהשיפוט של שלומי בן אברהם, איתן שמואלביץ' ויגאל פריד במחזור האחרון ומקווים שאחרי תקופה ארוכה של חוסר שקט, השופטים ימשיכו במגמת השיפור.