הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עד להודעה חדשה: שועה הושעה מכל פעילות בבית"ר

אחרי שאתמול נזרק מאימון הקבוצה ע"י המאמן ארווין קומאן, החלוץ לוועדת משמעת - ועד אז לא יוכל להתאמן. ההולנדי אינו מעוניין בישראלי. במועדון מרוצים מהישארותו של זרגרי

תומר לוי
תומר לוי  15.09.21 - 07:06
תחילת כתבה

הרוחות הסוערות בבית"ר ירושלים מסרבות להיפסק. לאחר שירדן שועה נזרק מאימון הקבוצה על ידי המאמן ארווין קומאן, כפי שנחשף באתר ערוץ הספורט, העימות בין השניים עלה שלב. בבירה הוחלט כי שועה מושעה עד שיעמוד לוועדת משמעת, ולכן הוא לא יוכל להתאמן גם היום (רביעי).

לאורך כל השעות האחרונות של חלון ההעברות אמש, בבית"ר ניסו להשאיל את שועה כאשר מ.ס אשדוד ובני יהודה רצו לקלוט אותו, אך החלוץ סירב לעבור. כעת נראה כי לפחות בתקופה הקרובה שועה ניצב בפני בעיה לא קטנה, מפני שכרגע קומאן לא רוצה אותו בקבוצה.

מעבר לסאגת שועה, בבית"ר מעודדים מהניצחון הגדול בדרבי על הפועל וכן מהסגל שנבנה. גורם בקבוצה אמר: "הזרים שהבאנו איכותיים, גם הבלם ג'וסואה מחייאס וגם יוסוף קאמסו מארה ייכנסו לעניינים. יחד עם אוראל דגני שיחזור אנחנו נהיה קבוצה טובה שתעשה צרות לכל הליגה".

כמו כן, בקבוצה היו מאוד מרוצים מהישארותו של אביאל זרגרי, שרצה להישאר ובסופו של דבר לא עבר למכבי תל אביב. הפועל באר שבע הציעה כ-4.5 מיליון ש"ח ומכבי ת"א הציעה אף יותר, אבל זה לא היה קרוב לסכום שמשה חוגג רצה ובשום שלב לא הושג סיכום. כעת במועדון מקווים שזרגרי, שסובל מבעיה בגב, יצליח לשוב בקרוב לאימונים מלאים.