הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

וארן ימשיך להעדר, הערכה: ישוב נגד נתניה

חלוץ סכנין טרם התאושש מהפציעה, טירוף כרטיסים לקראת ב"ש

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.09.21 - 08:13
תחילת כתבה

בני סכנין תערוך היום (שישי) את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מחר (17:45) נגד הפועל באר שבע. במועדון עדיין אוספים את השברים מההפסד למכבי חיפה, ולטענתם, גם מהקיפוח על ידי השופטים. המשחק שהועבר לשחקנים הוא להתרכז במשחק נגד היריבה מבירת הנגב, והמועדון יעשה את העבודה בנושאים האחרים.

מי שלא יעמוד מחר לרשותו של שרון מימר הוא אנתוני וארן, שנעדר כבר מעל לחמישה שבועות וממשיך לסבול מכאבים בברכו. החלוץ נמצא בטיפולים וההערכה היא שיהיה כשיר למשחק נגד מכבי נתניה בתחילת אוקטובר. מלבדו, המאמן צפוי להנות מסגל מלא, כאשר גם חגי גולדנברג שב לאימונים מלאים לאחר שנעדר נגד חיפה. גיא מלמד ימשיך לקבל דקות בהדרגה.

זהות ההרכב די ידועה, כאשר ההתלבטות היא בין איברהימה קונטה סורי לארי מורה בכנף. קונטה פתח נגד חיפה מכיין שמורה לא היה כשיר ומימר יקבל החלטה לאחר האימון המסכם.

בתוך כך, ישנה הסתערות על הכרטיסים מצד האוהדים. לאחר ש-3,600 מהם הגיעו לסמי עופר, הצפי הוא ל-7,000 אוהדים מקומיים נגד באר שבע לאחר שיותר ממחצית מהכמות כבר נמכרה. יו"ר המועדון, מוחמד אבו יונס הודה לקהל על הדחיפה: "רוצה להודות על התמיכה ועל ההגעה בכמויות גדולות למגרשים. זה נותן בטחון לשחקנים ומשפר את מאמציהם לנצח. מקווים שתמשיכו להציג נוכחות שלנו ותדחפו אותו לעהר המטרה-פלייאוף עליון".