הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שלושה פצועים בפ"ת עשויים לחזור מול חיפה

בר, בלוריאן ואולסק פספסו את הפועל ת"א. וגם: סיכום התיקו

הדר יעקבי
הדר יעקבי  19.09.21 - 07:48
תחילת כתבה

אכזבה במכבי פתח תקווה אחרי מחזור שלישי ללא ניצחון ליגה. המלאבסים פגשו אמש (ראשון) את הפועל תל אביב, משחק שהחל בקול תרועה רמה, עם שער בכורה למוחמד עוואד כבר בדקה הרביעית, אך בהמשך הוא היה כמעט נטול מצבים לחלוטין.

"אנחנו מאוכזבים מאוד, הגענו למספר מצבים והיינו צריכים להבקיע יותר משער אחר", אמר הבעלים אבי לוזון, שהוסיף: "זה נכון שעוד לא השגנו ניצחון ליגה, אבל צריך גם לזכור שקיבלנו הגרלה קשה, שיחקנו נגד קבוצות מהחזקות בליגה וזה בסדר".

גם בחדר ההלבשה נרשמה אכזבה: "לא היינו מרוכזים מספיק. לא הגענו למספיק מצבים ואת המעט שהגענו לא ניצלנו כמו שצריך. אין לנו פריבילגיה להחמיץ עם כזו כמות של הזדמנויות". עוואד התייחס גם הוא לנושא ואמר: "אנחנו צריכים לנצל יותר מצבים, גם אני אישית, הייתי חייב להבקיע לפחות עוד אחד". המאמן גיא לוזון הוסיף מצידו: "חבל שלא ניצלנו את ההזדמנויות שהגענו אליהן, אבל אני חושב שתיקו משקף נכון את המשחק".

בתוך כך, בדקות האחרונות של המשחק, עם פריצתו של אוהד הפועל ת"א לכר הדשא, התחוללה דרמה שלא פסחה גם על שחקני פ"ת, שהתלהמו והיו על סף קטטה עם שחקני היריבה. "היה משחק מאוד אמוציונאלי", הם סיפרו. "הקהל האדום זרק לעברינו חפצים, קילל ואז גם אוהד פרץ לדשא. בלי לשים לב בכלל התחילו דחיפות בין שחקנים, פשוט כי כולנו היינו מאוד נסערים מהמתרחש".

בפ"ת יפגשו במסגרת המחזור הרביעי של ליגת העל את אלופת העונה שעברה, מכבי חיפה, אבל מנסים לשמור על אופטימיות: "זה יהיה לא פשוט, אבל אנחנו עם הפנים קדימה". עד למפגש הזה, מקווים בקבוצה לקבל חזרה להרכב את שחקניה הפצועים שנעדרו אתמול - ארד בר, שסוחב פציעה עוד ממשחקי הנבחרת וצפוי לחזור לאימונים השבוע, אור בלוריאן, ששבר את האף במפגש עם מכבי תל אביב ובקבוצה מקווים לקבל מסכה מיוחדת שתאפשר לו לשחק עד אשר יעבור ניתוח בפגרת הנבחרת הקרובה, וכן ניקו אולסק, שסובל מכאבים באגן.

גיא לוזון אמר אחרי המשחק: "מרוצה, רואה שהקבוצה משתפרת ממשחק למשחק, מהמשחק הראשון ועד היום אנחנו נראים טוב יותר. הצלחנו לקחת את הנקודות, לא מתרגש מהמשחק הבא נגד מכבי חיפה. כל משחק עומד בפני עצמו וכל יריבה ראויה".