הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בתוך שעה: הפועל ת"א העלתה מחירי כרטיסים

אוהדי הפועל חיפה טוענים שרכשו ב-93 ש"ח במקום 66 ש"ח

הדר יעקבי
הדר יעקבי  22.09.21 - 17:58
תחילת כתבה

בתקופה האחרונה צצו לא מעט מחאות אוהדים בשל מחירי הכרטיסים שדורשות קבוצתיהם או הקבוצות היריבות למשחקי החוץ וכעת צצה לה תקרית נוספת. אוהדי הפועל חיפה טוענים שהפועל תל אביב העלתה את מחירי הכרטיסים למשחק בשבת, זאת לאחר שהבינה כמה הביקוש גבוה.

הפועל ת"א והפועל חיפה אמורות להיפגש במסגרת המחזור הרביעי של ליגת העל בבלומפילד והאוהדים מהכרמל, שפנו לרכוש כרטיסים, הופתעו מהמחירים השונים. לטענתם, כרטיס מבוגר נמכר תחילה ב-66 ש"ח ולאחר מכן המחיר עלה ל-93 ש"ח. כרטיס נוער נמכר תחילה ב-44 ש"ח ולאחר מכן ב-49 ש"ח.

אייל זיו, אוהד הפועל חיפה שרכש כרטיס ב-93 ש"ח מסר: "אוהדי הפועל חיפה מודים להנהלת הפועל תל אביב על הכבוד והחשיבות, על זה ששמים אותנו באותה השורה עם מועדונים גדולים שמביאים הרבה קהל ואפשר לעשות קופה על הגב שלהם, זה מחמיא".

"זאת פשוט בושה וחרפה שהמחיר של אותו הכרטיס לאותו המקום עלה ב-25 שקלים בתוך שעה בגלל שהיתה היענות גדולה למשחק. הגיע הזמן שבמנהלת ובתקשורת יעשו סוף לגזל הזה על חשוב גב האוהדים. אני מגיע למשחק עם בת הזוג שלי ועם הבת שלה ואנחנו משלמים עשרות שקלים מיותרים רק בגלל שמישהו מהפועל תל אביב מחפש לממן עוד איזה חוזה של שחקן", הוסיף.

תגובת הפועל ת"א תובא לכשתתקבל