הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נוסבאום: "הקהל מקלל? זה חלק מהכדורגל"

מאמן ק"ש על הביקורת כלפיו. הוכנבוים: "יודעים את מקומנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.09.21 - 21:45
תחילת כתבה

הפועל קריית שמונה השיגה הערב (שבת) ניצחון בכורה העונה עם 0:1 על הפועל נוף הגליל, העולה החדשה המפתיעה שרשמה מנגד הפסד ראשון.

עמיר נוסבאום נראה עם רגשות מעורבים אחרי אירועי המשחק: "כיף, אבל היה משחק מאוד אמוציונלי, אני עוד מנסה לעכל מה שהיה על כר הדשא. פעם שנייה שאנחנו מקבלים אדום העונה, נסתכל אם באמת היה. אני בסך הכל גאה בחבורה שלי, חבורה של גברים. אני מסתכל גם אחרי הפסדים, גם תיקו וגם ניצחונות בצורה יבשה וקרה כדי לנתח את הדברים הטובים יותר ופחות. אני מרוצה מהנתינה של השחקנים. ציפיתי שיהיה יותר טוב, אבל לבנות קבוצה חדשה זה משהו שלוקח זמן. האוהדים צועקים לי? לפעמים יקללו אותי, זה חלק מהכדורגל, אני ממשיך בדרך שלי".

גם ירון הוכנבוים, המאמן המפסיד, ניסה לסכם: "מתסכל. היינו מהדקה ה-10 טובים יותר עד לדקה ה-96, מאוד מאוד מתסכל. עשינו חילופים התקפיים, את המקסימום באמת. אנחנו לא כאלה גדולים להיות במקום הזה, להיפך, אנחנו צנועים מאוד ויודעים את מקומנו ומנסים לנצח כל משחק. השחקנים היו מרוכזים ובסדר גמור. המומנטום ייעצר? כל משחק הוא אופרה אחרת, אני מרוצה מאוד מהמשחק, הקהל עודד אותנו בסוף המשחק וזה אומר הכל".