הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל ת"א לדין על התפרצות האוהד המכה לדשא

מבולבלים? כנראה שגם אנחנו. האדומים עשויים לספוג קנס על הפריצה במשחק מול מכבי פ"ת, שהיתה הקבוצה הביתית. סעיף נוסף לדין: השלכת חפצים של הקהל בהפסד 2:0 להפועל חיפה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  26.09.21 - 14:50
תחילת כתבה

מבולבלים? כנראה שגם אנחנו. הפועל ת"א התבשרה היום (ראשון) כי תעמוד לדין בהתאחדות לכדורגל על התפרצות האוהד המכה לשדה המשחק ב-1:1 מול מכבי פ"ת שנערך בשבת שעברה. זאת למרות שהאדומים היו האורחים במשחק שנערך באצטדיון המושבה.

כזכור, במקרה המדובר, בזמן הפציעות למשחק בין מכבי פ"ת להפועל ת"א אוהד לבוש מכנסיים אדומים פרץ לכר הדשא ודחף את רז טוויזר בגבו. לאחר מכן, אותו אוהד התקרב בצורה מאיימת לעבר אדי גוטליב וזה בתגובה הכה אותו והפיל אותו על כר הדשא.

עידן לייבה שלף לבלם את הכרטיס האדום במה שהוביל להמולה גדולה על כר הדשא. גוטליב ריצה עונש הרחקה של משחק אחד לכך שהערעור של האדומים לא התקבל.

בנוסף, הפועל תעמוד לדין על התנהגות בלתי הולמת של אוהדים בהפסד 2:0 להפועל חיפה, כאשר המועדון צפוי להקנס. בדו"ח השופט, דניאל בר נתן צויין זריקת פופקורן, נקניקיה, מצתים וכוסות שתייה שאחת מהן פגעה באלן אוזבולט, שחקנה של הפועל חיפה.

בהפועל ת"א קיימת אכזבה מההפסד הראשון העונה. "הדבר אולי המאכזב ביותר הוא שנפלנו בדיוק על הדברים שהתכוננו אליהם", הסבירו במועדון. "ידענו שהפועל חיפה תשחק בעיקר על מתפרצות ומעברים ונערכנו לזה. חבל שזה לא בא לידי ביטוי במשחק", הוסיפו.

"היינו חשופים מדי והחמצנו המון, וכמו שאומרת הקלישאה, מי שלא כובש, סופג", ניתחו שחקנים. אגב, עידן ורד, ששוב הגיע למצבים מצוינים אך לא הצליח לשים את הכדור ברשת, אמר לחבריו בסיום כי הוא לוקח אחריות על ההחמצות.

בקבוצה נשמעה ביקורת על שחקני ההגנה: "ידענו שיהיה לא פשוט בלי אדי גוטליב, אבל עדיין אנחנו לא אמורים להיראות כך", אמרו. כעת, במועדון מקווים מאוד לשוב למסלול הניצחונות במחזור הבא מול הפועל נוף הגליל, רגע לפני היציאה לפגרת הנבחרת. שלומי אזולאי הקשר, שמתאושש מקרע בשריר הארבע ראשי, צפוי להיות כשיר למשחק מול בית"ר ירושלים, שיהיה אחרי הפגרה.