הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הסכמתי לשחק ללא שכר": עומרי אלטמן נפרד מהפועל תל אביב

הקשר סיכם את הקדנציה אצל האדומים בפוסט ברשתות החברתיות: "בימים הקרובים אמשיך לאתגר הבא שלי, נהנתי מכל רגע במועדון. תודה שגרמתם לי להרגיש הכי מיוחד בתקופה הזו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.09.21 - 09:32

זהו, עומרי אלטמן נפרד מהפועל תל אביב. מי שנחשב לשחקן האהוב ביותר על הקהל האדום והשחקן הטוב ביותר של הפועל בשנים האחרונות, כבר לא יהיה חלק מהמועדון. בפוסט ארוך שהעלה היום (ראשון) בחשבון האינסטגרם שלו, סיפר אלטמן על הסיבות שהובילו לפרידה, והבטיח כי כבר בימים הקרובים ייצא לדרך חדשה. זמן קצר לאחר שנפרד מהאדומים, נודע כי קבוצתו הבאה של אלטמן היא ארוקה הפורטוגלית.  

"לצערי היום אני נפרד מהפועל תל אביב", פתח אלטמן את דבריו. "לא כך חשבתי ואת האמת שלא כך רציתי שהתקופה הזו תסתיים. במקצוע הזה יש הרבה דברים שאינם תלויים בך והפעם זה לא היה תלוי בי… למען הסר ספק, לא קיבלתי אף פעם הצעה משודרגת כפי שנכתב כמה פעמים בתקשורת. הייתה הצעה אחת על השולחן שבה הוצע לי שכר נמוך מזה שהרווחתי בשנתיים האחרונות וגם ההצעה הזו לא הייתה בתוקף לאחר ימים ספורים. בשבועיים האחרונים ניסיתי להחיות את ההצעה הזו מחדש ע״י התפשרויות בלתי פוסקות מהצד שלי עד שהסכמתי גם לשחק ללא שכר בעונה הקרובה ולקבל את הכסף רק כשיתפנה מקום בתקציב וגם במקרה הזה נעניתי בשלילה".  

"נהנתי מכל רגע במועדון הזה, גם בתקופות פחות טובות והיו כאלו אה?" המשיך. "אבל ידענו להתרומם ולהביא את המועדון הזה בחזרה למעמדים שמזמן נשכחו. נכון אם היינו עם גביע ביד ה'גוד ביי' הזה היה יותר פשוט. כאב לי וכואב לי עד היום הערב ההוא. אבל אני הולך בלב שלם שנתתי הכל, את כל כולי, בכל משחק ובכל אימון. רציתי להצליח כמו שאף פעם לא רציתי".

"למדתי שבשביל הדברים הטובים צריך לעבוד קשה כל יום כל היום. תודה על הזכות להיות קפטן של עשרות אלפי אנשים ולא רק של הקבוצה הזו. כך הרגשתי, כשליח של קהילה שלמה שנקראת הפועל תל אביב, של עשרות אלפי ילדים שמסתכלים עליי כדמות לחיקוי ורק רוצים לחוות את טעם הניצחון. תודה לזה שגרמתם לי להרגיש הכי מיוחד בתקופה הזו.  אתם זה הפועל! תודה לשחקנים שחלקו איתי את חדר ההלבשה, תמיד היינו שם אחד בשביל השני גם כשפחות הלך ידענו לשמור זה על זה, לפעמים זה לא פחות חשוב מניצחון כזה או אחר.
אחד האוהדים שר לי ברחוב - ״אם תלך מי יחבק אותי ככה…״. האמת אתם מרגשים אותי. אסגור את זה באיזה משפט נדוש ומעודד שכל סוף הוא התחלה חדשה. בימים הקרובים אמשיך לאתגר הבא שלי בתקווה שניפגש שוב בעתיד".

אלטמן חזר להפועל ת"א בקיץ 2019, מאז כבש 18 שערים ב-62 הופעות. הקשר בן ה-27 מונה לקפטן האדומים והוביל את הקבוצה לחצי גמר גביע המדינה ב-2019/20 ולגמר גביע המדינה ב-2020/21.