הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לקראת ב"ש: בכר ישנה מערך, חזיזה צפוי לפתוח

המאמן יבצע שלושה שינויים בהרכב שהפסיד לאוניון ברלין, הקיצוני צפוי להיות כשיר. לביא ואבו פאני ממשיכים בשיקום

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  02.10.21 - 11:59

מכבי חיפה תקיים היום (שבת) את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מחר נגד הפועל ב"ש. הירוקים נחתו אמש בישראל לאחר ההפסד 3:0 לאוניון ברלין.

ברק בכר צפוי לבצע שינויים במערך ובהרכב שפתחו נגד הגרמנים. חיפה צפויה לשוב לרביעיית ההגנה, כאשר עופרי ארד שזכה לזימון לנבחרת ישראל יש כרגע עדיפות על יתר הבלמים. בוגדן פלאניץ' שנפצע בחימום בידו, יהיה כשיר ויפתח.

חוליית הקישור תמשיך לקבל קרדיט, בעוד בהתקפה מסתמנים שינויים. דולב חזיזה שלא זומן לנבחרת בשל הפציעה בשרירי הבטן וכן לא פתח נגד אוניון ברלין, צפוי להיות כשיר להתמודדות. דין דוד זוכה כרגע לעדיפות על יתר החלוצים. בן שהר ששב לסגל ושותף נגד הגרמנים, יקבל דקות נגד האקסית.

מכבי חיפה כבר הוכיחה כי היא יודעת כיצד להתרומם מהפסדים ובזמן קצר, ועל זה בונים לקראת המשחק מחר, למרות שהאכזבה במועדון היא מידתית, שכן פערי הרמות היו ידועים. בתוך כך, נטע לביא ומוחמד אבו פאני נמצאים בשיקום. לביא כבר נמצא בשלב מתקדם והערכה שישוב לפעילות מלאה לאחר פגרת הנבחרות. אבו פאני נמצא בשלב מוקדם של השיקום, אבל ינסה לשוב במהרה לפעילות לאחר הניתוח במיניסקוס.

כמות המוזמנים של מכבי חיפה לנבחרת ירדה בחצי (מ-6 ל-3), בשל הפציעות של חזיזה ואבו פאני, וכן אי זימונו של אורי דהן שנמצא בסגל המורחב של הנבחרת, כמו גם דין דוד, טאלב טוואטחה ורז מאיר.