הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"עבודתו של שרצקי - מפעל לאומי"

ראש העיר ק"ש למנהל רשות המסים: "פעל לפיתרון המשבר"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.10.21 - 11:25
תחילת כתבה

האיום סביב עירוני קרית שמונה עדיין בעינו: כזכור, בית המשפט דחה את הערעור של הקבוצה בעקבות דרישת מס הכנסה לשלם מס על דיור, ארוחות ועוד עבור השחקנים ואנשי הצוות ובעיקר אי קבלת הטבת מס עבור אותם שחקנים ואנשי צוות בין השנים 2009-2012 למרות שהתגררו בעיר. במועדון העידו שמדובר בתשלום של מיליוני שקלים למס הכנסה ובכוונתם לערער לבית המשפט העליון.

היום (רביעי) הצטרף לסוגייה ראש עיריית קרית שמונה, עו"ד אביחי שטרן, ששלח מכתב למנהל רשות המיסים, ערן יעקב. "איזי שרצקי וחברת איתוראן מהווים את אחד העוגנים המרכזיים של העיר", כתב שטרן, "חזונו של האיש העלה במאות מונים את תחושת הגאווה והפטריוטיות המקומית. בתקופתו מר שרצקי הצילח לשנות עמדות ותפיסות לגבי מעמדה של קריית שמונה, מעיר מוכת טרור לעיר של מצוינות, בה גרים תושבים גאים".

"להחזיק קבוצת כדורגל בקריית שמונה, בעיר של 24 אלף תושבים ללא קהל רב וללא תמיכה מאף גורם רשותי או ממשלתי, פירושו הפסד כספי רב, ומשפחת שרצקי מכניסים את היד עמוק לכיס הפרטי שלהם, על מנת לממן את הפעילות הספורטיבית, חינוכית וקהילתית בעירנו. אני פונה ומבקש לראות במפעלו של שרצקי כ"מפעל לאומי", ולעשות ככל הצריך להשארתו בקריית שמונה, ובהמשך תמיכתו בספורט ובקהילה".