הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

במכבי נתניה טענו: אוהדי סכנין זרקו אבנים קודם

היהלומים זועמים על דו"ח המשטרה. וגם: גנדלמן סחט מחמאות

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.10.21 - 11:42
תחילת כתבה

דו''ח המשטרה שסקר את התפרעות האוהדים במשחק שבין בני סכנין למכבי נתניה מצא את אוהדי ה"יהלומים" כאחראיים לאירוע, ובמועדון הצהובים זעמו על כך. בשל מסקנות הדו''ח, ההתאחדות לכדורגל צפויה להעמיד לדין את מכבי נתניה, כפי שפורסם אמש באתר ערוץ הספורט.

בניגוד לדו''ח המשטרה, בנתניה טוענים כי אוהדי סכנין הם שהחלו בהשלכת האבנים, ואוהדי נתניה הגיבו לכך. כזכור, במכתב שהעבירה נתניה לתובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, קרא המועדון לסגור את איצטדיון "דוחא".

בהודעת המשטרה שהועברה לתקשורת בתחילת השבוע צוין כי אוהדי נתניה הם אלה שהחלו בהתפרעות, וקבוצתם תצטרך לספק ראיות שלא אלה הם פני הדברים. טרם נמסרה הודעה מצד עו"ד ניר רשף על העמדה לדין של מכבי נתניה, והוא צפוי למסור אותה ביום רביעי.

בתוך כך, במועדון היו שבעי רצון מההופעה של נציגיו בנבחרת הצעירה, ובראשם עומרי גנדלמן ששיחק 90 דקות וכבש שער נהדר מבישול של יובל שדה שנכנס במחצית. כארם ג'אבר פתח בהרכב ושיחק 80 דקות, בעוד יהאב אלשיך שיחק 27 דקות.

מכבי נתניה ידועה בתור יצואנית כישרונות, והמכירה הבאה עשויה להיות גנדלמן. שכבש שער שני בשלושה משחקים במדי הנבחרת הצעירה. הקשר הוא מלך שערי הצעירה בקמפיין, למרות שאינו מתופקד בשחקן התקפה.