הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קונסטנטין ייעדר עוד שלושה שבועות. כהן בספק למכבי ת"א

פציעת המגן חמורה משחשבו במכבי נתניה. מאמצים להכשיר את הקפטן למשחק בשבת

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.10.21 - 07:57

בעוד קצת יותר מ-48 שעות תצא לדרך הבכורה של בני לם כמאמן הקבוצה הבוגרת של מכבי נתניה. שחקן העבר עוד מתלבט לגבי ההרכב, אבל עושה רושם שהוא לא מתכוון לשנות את ה-11 שניצחו את בני סכנין בדוחא עוד לפני בואו. היום בצהריים (חמישי, 15:30, שידור ישיר באתר) יקיים המאמן לראשונה מסיבת עיתונאים.

שחקני הנבחרת הצעירה, כארם ג'אבר, עמרי גנדלמן ויובל שדה שבו לאימונים, אלמוג כהן ינסה היום להגביר את הקצב אבל לא ברור עדיין אם יהיה כשיר. בכל מקרה, גם אם יחלים, לא ייקחו במועדון סיכון איתו והוא לא צפוי לפתוח. הפציעה של שי קונסטנטין חמורה משחשבו, והוא ייעדר בשלושת השבועות הקרובים. עידו וייר שהרשים מול בני סכנין וכמעט ולא התלבש אצל ריימונד אטפלד, ימשיך לקבל את חולצת ההרכב.

זלאטן שחוביץ' שפתח בשני משחקי נבחרת סרביה עד גיל ,21 בניצחון על ארמניה ובהפסד לצרפת, אמנם לא השלים 90 דקות אבל הציג יכולת טובה ובמועדון מקווים שבינואר יהיה אפשר לקבל עליו הצעות שלא הגיעו לפני תום מועד העברות האחרון.

לם הגיע לנתניה לסדרת משחקים קשה ביותר וכשלקבוצה יש 5 נקודות מחמשת משחקי הליגה הראשונים. היהלומים יארחו את מכבי ת"א, ייצאו במחזור הבא לסמי עופר למשחק מול מכבי חיפה ויארחו את הפועל ב"ש במחזור שלאחר מכן.