הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"משלמים מיליונים ומקבלים החלטות שגויות"

נוף הגליל למנהלת: "לשלוח למשחקים שלנו שופטים בכירים"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  17.10.21 - 15:19
תחילת כתבה

נוף הגליל רותחת. את הצעקות של גיל ברעם, מנכ"ל הקבוצה, היה קשה שלא לשמוע אתמול, והוא לא היחיד שצעק במסדרונות איצטדיון גרין אמש (שבת). חדר ההלבשה כולו נותר מאוכזב וכעוס אחרי ההפסד להפועל חיפה בסמי עופר, כשהאורחת הצליחה להכניע את אוהד לויטה פעם אחת, לעומת שלוש פעמים שהמארחים הכניעו את סטפן מרינוביץ'.

"כל שבוע זה אותו סיפור עם ה-VAR הזה", אמר ברעם בעצבים, "הגיע לנו פנדל במאה אחוז, ולהפועל חיפה לא הגיע פנדל במאה אחוז. אביעד שילוח צריך ללכת לאמן בליגה לאומית, ולא רק הוא! שלושה שבועות ברצף מפרקים אותנו בהחלטות שיפוט. מי צריך VAR?! אני משלם 8000 ש"ח למשחק על זה ובשביל מה? גם עם VAR השופטים לא יודעים לקבל החלטות, ולמי זה עוזר שאחר כך מרחיקים אותם לכמה משחקים?!". מחה המנכ"ל, שהוציא מכתב חמור למנהלת בעקבות מה שהוא מכנה "שיפוט שערורייתי": "קבוצות משלמות 2 מיליון שקל בשנה על VAR ועדיין מתקבלות החלטות שגויות אז בשביל מה לבזבז כסף וזמן משחק?! יש לשלוח שופטים בכירים יותר למשחקים שלנו״.

"זה רק כי אנחנו קבוצה קטנה", אמרנו שחקני הקבוצה. "היה לחיפה משחק גרוע. גם אנחנו לא היינו בשיא, אבל אם לא השיפוט ששחט אותנו, היינו שווים 2-3 גולים".

ירון הוכנבוים, מאמן נוף הגליל שגדל כאוהד הפועל חיפה, רצה מאוד לצאת כשידו על העליונה אך סיים את הערב מאוכזב: "היינו הרבה יותר טובים בהתחלה, פתחנו מצויין, קיבלנו גול בדקה העשירית ונכנענו לאיכות שלהם בחלק הקידמי", אמר והוסיף: "הצלחנו להגיע למצבים טובים, אבל לצערי לא הצלחנו לנצל אותם עד הסוף".

נוף הגליל, שהיתה הפתעת העונה עד לא מזמן, תפגוש במחזור הבא את מכבי פתח תקווה למפגש חשוב מבחינתה שיראה האם העולה החדשה מהלאומית תצליח להתרומם מהמשבר הזה ולחזור למסלול ההצלחות.