הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לם יקבל 100 אלף ש"ח במקרה של הגעה לפלייאוף

המאמן אופטימי ודאג לעצמו למענק. וגם: פירוש החגיגות של יניב מזרחי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.10.21 - 07:08
תחילת כתבה

כשבני לם הגיע למכבי נתניה, לא רבים האמינו שהמאמן שכמעט ולא אימן קבוצות בוגרים בקריירה, יכול להוביל את היהלומים למקום טוב יותר. נכון, אמנם מדובר רק במשחק אחד, אבל הניצחון המוחץ על מכבי תל אביב הוביל לאנרגיות אדירות של הקהל ואמונה בשחקן העבר, שיכול להצליח עם הסגל הנוכחי.

לם עצמו כנראה האמין יותר מכולם. המאמן דרש וגם יקבל בונוס על מיקום בפלייאוף העליון. בחוזה שהוגש לבקרה הכניסה נתניה סעיף ובמסגרתו אם הקבוצה תסיים בשישייה הראשונה, המאמן יקבל מענק חד פעמי של 100 אלף ש"ח. בקבוצה ינסו להוריד עכשיו את השחקנים אל הקרקע. שיחת היום באימון היתה כמה כל שחקן ישן בלילה שאחרי הניצחון על הצהובים מתל אביב. לם סיפר שישן כחצי שעה בלבד והיה עסוק בלשלוח תודה לכל מי שבירך אותו.

מלבד המאמן, את מירב המחמאות קיבל יניב מזרחי. החלוץ שהגיע מבית"ר ת"א שינה את המשחק עם כניסתו במחצית, והמספרת שכבש היתה רק הדובדבן שבקצפת לעבודה הקשה של החלוץ מתחילת העונה. השחקנים בחדר הלבשה ביקשו לדעת ממזרחי מדוע הוא חוגג אחרי שער בתנועת 'הקוקו' שעושים בדרך כלל לתינוקות וילדים קטנים כדי להצחיקם והסביר. "זו תנועה לכל מי שלא האמין בי ולא חשב שאגיע למקומות האלה".

לקראת המשחק מול מכבי חיפה, יעשה ניסיון להכשיר את אלמוג כהן שכרגע לא כשיר בשל כאבים במפשעה. רז שלמה מורחק וייתכן ולם יפתח במערך של שלושה בלמים כשלצד שיר צדק ישחקו יובל שדה ועמרי גנדלמן.