הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אופוריה": בפ"ת מתמוגגים מהתצוגה ההתקפית

עוואד זכה למחמאות אחרי נוף הגליל. לוזון: "ניצחון קריטי"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  24.10.21 - 01:39
תחילת כתבה

שמחה במכבי פתח תקווה אחרי ה-0:4 הביתי על הפועל נוף הגליל. מעבר לתוצאה הגבוהה, במועדון היו שבעי רצון מהתצוגה של שחקני החלק הקדמי. מצד שני, המלאבסים הביעו דאגה ממשחק ההגנה.

מוחמד עוואד, שעלה מהספסל ולראשונה העונה לא היה חלק מההרכב השלים צמד. החלוץ שהגיע ממכבי חיפה הראה שלמכבי פתח תקווה יש התקפה מוכשרת ומסוכנת, זאת בייחוד אחרי ההופעה המרשימה של מי שעוואד עלה במקומו - שלו דניאל. על אף שלא כבש, השחקן הצעיר קיבל את ההזדמנות הראשונה שלו בהרכב הבוגרים וגרף מחמאות רבות. לצערו, ולצערי המועדון, דניאל נפצע במהלך המשחק במה שנראה כמו כיווצים בשריר התאומים והוא צפוי לעבור בדיקות מקיפות יותר בימים הקרובים. ההערכה היא כי לא מדובר בפציעה חמורה וכי החלוץ יעמוד לרשות הקבוצה כבר בשבוע הבא.

"יש אופוריה בקבוצה" סיפרו השחקנים המאושרים, "הניצחון הזה היה מאוד חשוב לנו, היתה לנו פתיחת עונה לא פשוטה, התקשנו להביא את הנקודות אז אנחנו מתענגים עליהן עכשיו". המאמן גיא לוזון התייחס גם הוא לניצחון החשוב: "אני חושב שאחרי המשחק מול באר שבע ולאור קצב צבירת הנקודות שלנו עד עכשיו, המשחק הזה היה קריטי, יצרנו כמות גדולה של מצבים, אני שמח אבל יש לנו עוד הרבה מקום לשיפור התקפית והגנתית".

הנקודה המרכזית ממנה בקבוצה היו פחות שבעי רצון היתה מהחלק ההגנתי שהיה חשוף למספר איומים קריטיים מצד היריבה. למזלם של המלאבסים, הנסיונות הללו הסתיימו לא תורגמו לשערים.

מכבי פתח תקווה תפגוש את הפועל ירושלים בטדי במחזור הבא, כשהיא נחושה לייצר המשכיות ולשמור על המומנטום החיובי.