הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מועדון קרב

משה פרץ נגד דודו אהרון. שני הזמרים הפופולאריים כבר מוכנים לרגע האמת ביורו 2016 והרכיבו שתי נבחרות בליגת החלומות של וובי. למי מהם יש את הקבוצה המוצלחת יותר?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.06.16 - 18:00

תגיות: יורו 2016

תחילת כתבה

לא רק בעולם הכדורגל נדבקו בחיידק היורופנטזי ליגת החלומות של ערוץ הספורט ו-Wobi. שניים מהזמרים הפופולאריים ביותר בישראל, דודו אהרון ומשה פרץ, משתתפים בפינה חדשה שלנו לקראת המחזור הראשון ביום שישי הבא, ה-10.6: הדו קרב. במסגרת הפינה נציג לכם נבחרות של שני משתתפים ואתם תצטרכו להכריע - מי המאמן הטוב יותר.

למי ששכח, הנבחרת המצטיינת בתום הטורניר תזכה אתכם בפרס שווה במיוחד: רכב חדש מתנת Wobi! גם מקומות 2-7 יזכו בפרס - אייפד. מי שיסיים את שלב הבתים במקום הראשון, ייקח סמארטפון חדש ונוצץ.

אז נתחיל בהצגת הנבחרות? בין הקורות פרץ הציב את שוער נבחרת פורטוגל, רוי פטריסיו, כשלפניו בהגנה ארבעה: אלכסנדר דרגוביץ' (אוסטריה), דריו סרנה (קרואטיה), סטפן ליכשטיינר (שווייץ) וגיאורגי שניקוב (רוסיה). מנגד, דודו אהרון הלך על ג'ו הארט מאנגליה בשער וחמישייה הגנתית של ריקרדו רודריגס (שווייץ), תומאס ורמאלן (בלגיה), ברונו אלבש (פורטוגל), בנדיקט הובדס (גרמניה) ואשלי וויליאמס (וויילס).

שלישיית הקישור של אהרון כוללת את קווין דה בריינה (בלגיה), מתאו קובאצ'יץ' (קרואטיה) ואלסנדרו פלורנצי (איטליה) כשאנטואן גרייזמן (צרפת) וגארת' בייל (וויילס), שני שחקנים שהם לא חלוצים טבעיים מובילים את ההתקפה.

פרץ לעומת זאת, שם את מבטחו בלוקה מודריץ' (קרואטיה), מארק האמשיק (סלובקיה) ודימיטרי פאייט (צרפת) בקישור, בעוד מלפנים מוצבים שני חלוצים טבעיים - זלאטן איברהימוביץ' (שבדיה) והארי קיין (אנגליה) לצד הכישרון הצעיר והמבטיח של שווייץ, בריל אמבולו, הזכור לנו מהמפגשים מול מכבי ת"א בליגת האלופות. אז למי לדעתם יש את הנבחרת שתזכה לניקוד הגבוה יותר? טקבקו!

לחצו לתקנון המלא