אופנועי נורטון בדרך לישראל

מותג האופנועים הבריטי הוותיק יגיע ארצה בקרוב בייבוא של מוטו 24, יבואני FB מונדיאל; דגמים ומחירים יתפרסמו לקראת סוף השנה

אביעד אברהמי, פולגז  02.10.19 - 13:05
(צילום: יצרן)
(צילום: יצרן)
תחילת כתבה

ליין הדגמים של נורטון בגלגולה המודרני כולל בעיקר אופנועים בעיצוב רטרו-מודרני אך עם מכלולים מודרניים ואיכותיים, אולם בליין הדגמים תמצאו גם אופנועי ספורט – גם הם מודרניים ואיכותיים – למשל סדרת ה-V4RR עם מנוע ה-V4 בנפח 1,200 סמ"ק המפיק כ-200 כ"ס ומציע מכלולים איכותיים.

דגמי הדומינייטור (בתמונה בראש הידיעה) מגיעים בתצורת קפה רייסר, עם בולמי אוהלינס, בלמי ברמבו וחלקי קרבון. לצד דגמי הדומינייטור מוצעים גם דגמי האטלס החדשים – סקרמבלרים אשר יושקו בעולם ובישראל בחודשים הקרובים עם מנועי טווין בנפח 660 סמ"ק בפיתוח עצמי של נורטון.

נורטון כאמור נוסדה לפני 121 שנים, ומקום מושבה בדונינגטון פארק במרכז אנגליה – חבל ארץ עם מסורת מרוצים ומסלולים מפוארת. החברה מייצרת את האופנועים במפעל השוכן בסמוך לטירת דונינגטון ובסמוך למסלול המרוצים דונינגטון פארק. האופנועים נבנים בעבודת יד, עם מכלולים איכותיים ובקרת ייצור מוקפדת.

שיווק אופנועי נורטון בישראל יחל כבר בחודשים הקרובים, כאשר האופנועים הראשונים צפויים להגיע לישראל לקראת סוף 2019 ושאר הדגמים צפויים להצטרף להיצע המקומי במהלך שנת 2020. מפרטים ומחירים מדויקים יפורסמו באירוע ההשקה הרשמי של המותג בישראל.

קאי ג'ונסון, מנהלת המכירות העולמית של נורטון: "אנו נרגשים להחזיר את המותג נורטון לישראל לאחר כארבעים שנה, אנו שמחים לעבוד עם מוטו 24, ולהביא את המגוון היפה שלנו, שנבנה בעבודת יד, לישראל".