"לצערנו, לא נהיה הפועל באר שבע של השנים האחרונות"

האדומים מודאגים ומחפשים אופציות לחיזוק הקישור והאגף הימני. אגודלו נחת בארץ

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.08.20 - 07:20

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

תחושות קשות בהפועל באר שבע אחרי עוד הפסד 2:0 למכבי תל אביב באלוף האלופים. למאמן יוסי אבוקסיס יכולים להיות תירוצים נוכח היעדר השחקנים הזרים שעוד בבידוד והחיסורים של לואי טאהא, אנתוני וראן, רמזי ספורי ומרוהאן קבהא שלא נכללו בסגל אתמול, אבל בשורה התחתונה, גם השחקנים שקיבלו את הקרדיט צריכים להיראות הרבה יותר טוב.

"עם הסגל שהיה לנו זה לא כוחות מול מכבי ת"א, אבל לא יכול להיות ששחקנים בורחים מהכדור", אמרו כמה מהם בסיום, "לצערנו, לא נהיה הפועל ב"ש של השנים האחרונות". בנסיון לגבש את הסגל ולהכניס את הזרים לתלם, ב"ש החליטה לצאת למחנה אימונים בן שלושה ימים באשקלון בתחילת השבוע ותקיים משחק אימון מול הפועל רמת גן, משחק שיהווה הכנה אחרונה לפני המשחק מול באטומי במסגרת הסיבוב הראשון של הליגה האירופית.

אבוקסיס, שמאמין בקבוצה והבטיח אתמול שהמצב יהיה שונה בליגה, עדיין מחפש חיזוק. אגודלו חתם לשנתיים ונחת לפנות בוקר אחרי מסע שהחל בקולומביה עוד ברביעי, נמשך בטורקיה והסתיים לפנות בוקר ארצה. הוא יעבור בדיקות רפואיות בראשון ויוכל לחבור לחבריו החדשים רק אחרי הסיבוב הראשון באירופה.

מלבד זאת, במועדון מחפשים קשר אחורי וייתכן שגם שחקן לכנף ימין אם רמזי ספורי יעזוב. כרגע הוא מסרב לקצץ בשכרו ואחרי שבמועדון פעלו באופן חד צדדי והפחיתו ממשכורתו האחרונה 50 אחוזים, לא מן הנמנע שהצדדים ייפגשו בבוררות. סוכנו של ספורי, אבי נמני, צפוי לדבר עם אנשי ב"ש בנושא.