הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דהן, דוד ומוחמד בתמונת ה-11 למכבי ת"א

בכר צפוי לבצע רוטציה במכבי חיפה, רודריגס יקבל מנוחה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  24.07.21 - 08:52
תחילת כתבה

מכבי חיפה נחתה אתמול בישראל מגאורגיה, ותערוך הערב (שבת) את האימון המסכם שלה ב"כפר גלים" לקראת משחק "אלוף האלופים" מחר (20:30) נגד מכבי תל אביב.

ברק בכר צפוי לבצע רוטציה בהרכב שניצח בחמישי את דינמו טביליסי, ובמסגרתה אורי דהן עשוי לפתוח על חשבון של רמי גרשון שיזכה למנוחה. עם זאת, האחרון צפוי להשתלב, שכן בוגדן פלאניץ' עשוי לא להשלים 90 דקות.

ההערכה היא שרז מאיר וסאן מנחם שרשמו משחק טוב ימשיכו לקבל קרדיט. עלי מוחמד לא שיחק בחמישי בגלל הרחקה ולא ישחק גם בגומלין בעקבות החלטת ועדת המשמעת של אופ"א, וגם מוחמד אבו פאני ייעדר נגד הגאורגים בעקבות צהובים, כך שבכר צפוי להעניק מנוחה בראשון לחוסה רודריגס לקראת הגומלין.

דולב חזיזה ייעדר מהמשחק לאחר שהורחק על ידי בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל, כך שצ'ארון שרי יחבור לחלק הקדמי ומאור לוי עשוי לתפוס את מקומו בשלישיית הקישור. אפשרות נוספת היא שדין דוד, שכבש שער בכורה רשמי בחמישי, יפתח בכנף ושרי ישחק מתחת לחלוץ. במקרה כזה, בן שהר עשוי לפתוח במקום גודסוואי דוניו.

בגזרת הפצועים לא צפוי שינוי, ראיין סטריין ועופרי ארד ישובו להתאמן השבוע, כאשר נטע לביא מתוכנן לשוב לאימונים רק בשבוע הבא. בקבוצה אמרו לקראת המשחק: "נגד מכבי ת"א זה תמיד משחק יוקרתי, משחק על תואר ואנחנו רוצים לפתוח את העונה עם תואר".