הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ואן לוון: "ההתקפה? אין לי זמן לדאגות. מסתכלים קדימה"

מאמן מכבי ת"א שידר ביטחון אחרי ה-2:0 למכבי חיפה: "מופתע לטובה מהכושר. עובדים קשה כדי להשתפר"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  25.07.21 - 22:55
ואן לוון. הוא רגוע (אלן שיבר)
ואן לוון. הוא רגוע (אלן שיבר)
תחילת כתבה

האלופה מכבי חיפה שלחה הערב (ראשון), מסר לליגה. הירוקים ניצחו 0:2 את מכבי תל אביב, זכו בתואר אלוף האלופים ובעקיר שלטו והרשימו נגד היריבה הגדולה.

מאמן הצהובים, פטריק ואן לוון אמר:"התחלנו את המשחק טוב, יצרנו מצבים, אבל היה קשה לנו לשמור על הקצב טוב עד סיום המשחק. בשלב הזה של העונה והמקום שבו אנחנו נמצאים, הקבוצה עשתה עבודה טובה".

"אני לא מודאג מההתקפה שלנו. כמועדון, אנחנו עדיין מנסים לאזן את הקבוצה. אין לי זמן לדאוג כרגע, אנחנו עובדים קשה ומנסים להשתפר. יש מצבים שיכלנו להיכנס, פנדל שאפשר לדון עליו, יצרנו הזדמנויות. אנחנו לא בכושר הכי טוב שלנו אבל אנחנו בונים קבוצה עם שחקנים צעירים ומנוסים, ומסתכלים קדימה".

עתידו של יהונתן כהן: "אני המאמן שלו, אני לא מתעסק בהצעות שיש לו".

"אני מופתע לטובה מהכושר של השחקנים, אני מצפה למשחק הגומלין בחמישי באירופה ויש לי הרבה ביטחון. כן זה סגל שיכול להיות מועמד לאליפות".

דן גלזר: "זה מאוד מאכזב, אנחנו רוצים לזכות בכל תואר.אני גאה להיות חלק ממכבי תל אביב ואני בטוח שנשתפר. יש פה סגל שעבר שינויים, נעשה את ההתאמות ויהיה בסדר. אני לא חושב שאפשר להגיד שהושלמה העברת הכתר. לא כיף להפסיד, אבל אנחנו מכבדים אותם. הרגעים הכואבים יתנו לנו מוטיבציה.

"לא נעים בכלל, מי שיגיד שכיך לראות את היריבה לוקחת תואר - הוא שקרן", הוסיף גלזר במסיבת העיתונאים שאחרי המשחק. "נשתמש בזה כדי לעשות עונה טובה ולנצח כמה שיותר משחקים. המשחק היה מאוד שקול, הצגנו כדורגל טוב, מכבי חיפה התקשתה. היה חסר לנו קצת יצירתיות, קצת אחד-על-אחד, מאמין שעם הזמן זה ישתפר. ממשיכים הלאה, אין לזה השפעה להמשך, מאמין בקבוצה".

גלזר הוסיף והתייחס לשיפוט: "אין לשופטים השפעה על המשחק שלנו, היד הייתה קצת קלה על ההדק, אבל אנחנו מכבדים את השופטים. זה לא מה שהשפיע, אם יצאנו מאיזון".