הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברק בכר: "מאמין שאבו פאני יחתום על חוזה חדש"

מאמן מכבי חיפה רמז על העתיד של הקשר במועדון. בן שהר: "באתי לזכות בתארים". וגם: הגביע לא שרד את החגיגות, צפו בתמונות

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  25.07.21 - 23:00
(אלן שיבר)
(אלן שיבר)
תחילת כתבה

בעונה שעברה היא זכתה באליפות במחזור הסיום בלבד, העונה? נראה שלפי המשחק הראשון מול מכבי תל אביב היא תעשה זאת בפער ניכר. הירוקים זכו בתואר אלוף האלופים אחרי תצוגה מרשימה במיוחד מול הנמסיס שהסתיימה ב-0:2 "בלבד" ואל תתפלאו אם צלחת האליפות תישאר בכרמל גם ב-2021/22.

לצד החדשות הטובות, הירוקים קיבלו גם "חדשות רעות": הגביע בו הם זכו לא שרד את החגיגות, ונשבר בחדר ההלבשה מיד אחרי הניצחון על מכבי ת"א. (צפו בתמונה של הגביע השבור למטה)

"נראינו טוב, נשמח היום ויש לנו משחק חשוב בחמישי. כיף גדול מבחינתי להגיע ואחרי כמה שבועות לזכות בתואר", אמר בן שהר המרוצה בסיום והכריז: "בכל מקום אליו הגעתי הייתה לי תחרות, זה דבר טוב מבחינתי. אני מצפה להראות את עצמי ולהיות בהרכב. בשביל זה באתי".

כשנשאל על אליפות, דיבר שהר בעקיפין: "אמרתי שאם אני חוזר לישראל זה להגיע לקבוצה ששואפת לזכות בכל התארים ומכבי חיפה כזו. הדרך ארוכה, אבל הרצון הוא להגיע לפה ולזכות בתארים".

במסיבת העיתונאים שלאחר המשחק הוסיף החלוץ: "אני תמיד אבוא ואתן את מה שאני יכול, גם אם אני אשחק פחות וגם אם יותר. ברק מכיר אותי גם מהימים בב"ש. אני בא לעבוד, זה ה-DNA שלי".

ברק בכר נשמע מאופק במקצת. "לקחנו תואר, הניצחון הזה הוא קודם לאוהדים. כיף להתחיל את העונה בצורה כזו. אהבתי את הניצחון כקבוצה, לא הצגנו כדורגל גדול, אבל עשינו את העבודה", אמר מאמן מכבי חיפה.

למרות זאת, במסיבת העיתונאים מאמן הירוקים סיפק מספר הצהרות מעניינות, ראשית, בנושא של כובש השער השני, מוחמד אבו פאני: "הוא חייב לנו כל כך הרבה על כל הבעיטות שלו החוצה", התלוצץ המאמן, שהתייחס גם לעתידו של הקשר שטרם חידש את חוזהו: "אני שמח בשבילו, אני מאוד מקווה שהוא יחתום על חוזה חדש ומאמין גם שזה יקרה".

באשר לניצחון על היריבה מתל אביב אמר בכר: "עברו שבועיים מהמשחק מול קייראט. בסופו של דבר זה כושר משחק, ייתכן שהיה לנו יתרון על מכבי תל אביב בהיבט הזה. היינו יותר אינטסיביים". עוד אמר המאמן: "אליפות גורמת למועדון, בטח לשחקנים עם פחות ניסיון, להרבה ביטחון. מצד שני זה גם מחייב. מאמין שככל שהזמן יעבור ניראה עוד יותר טוב".

ובכך, מכבי חיפה עם הפנים לגומלין מול דינמו טביליסי במוקדמות הקונפרנס ליג, בו תאלץ להתמודד ללא מספר שחקנים. "כל משחק חסרים שחקנים, אבל בשביל זה המועדון העמיד לנו סגל מלא, משהו שלא קורה בדרך כלל ובשביל זה יש לנו סגל גדול", הרגיע בכר, שבחר גם לפרגן למחליפים שנכנסו: "אהבתי את ההופעה של השחקנים המחליפים. הם עשו עבודה טובה. מאור לוי, רמי גרשון ושון גולדברג, שקיבל קצת השמצות בתקופה האחרונה, סיפק הצלה הירואית. סך הכל אני מרוצה".