צפו: הרופא הפסיק את הקרב, מסבידאל ניצח

דיאז נחתך בעינו ונאלץ להפסיד. דה רוק העניק את החגורה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.11.19 - 07:01
תחילת כתבה

האירוע החי ה-500 של ה-UFC סיפק לנו דרמה לא קטנה. חורחה מסבידאל ונייט דיאז נפגשו הבוקר (ראשון)בקרב המרכזי במדיסון סקוור גארדן בניו יורק, ומי שניצח בקרב הוא מסבידאל לאחר קביעה של הרופא להפסיק את ההתמודדות.

הסיבה: חתך בעין של דיאז, שספג לא מעט חבטות רציניות מיריבו באזור הפרצוף ונפצע באופן שלא אפשר לו, לפחות על פי הרופא, להמשיך להיאבק. בכך הקרב באוקטגון בין שניים מהלוחמים המפורסמים ביותר על כדור הארץ קוצר במעט ממה שהצופים קיוו.

דיאז, שחזר מפרישה של 3 שנים רק בקיץ האחרון, ידוע כלוחם בעל יכולת ספיגה גבוהה במיוחד. אולם, הקרב השני שלו בלבד מאז שחזר, לא הצליח להתמודד מול העוצמה של מסבידאל.

האירוע החגיגי משך אליו לא מעט סלבריטאים, שכן מדובר באחד הקרבות הכי מסוקרים ומרתקים שיש ל-MMA להציע. מי שנכח בהיכל המפורסם בתפוח הגדול הוא נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ.

מי שעלה על הזירה לאחר הקרב על מנת להעניק את החגורה למסבידאל הוא דוויין "דה רוק" ג'ונסון. כוכב הקולנוע הבטיח וקיים, וקשר את הפרס המכובד מסביב לאמריקני, כאשר מעבר לכבוד ולכסף הרב, לראשונה בתולדות הארגון הכינו חגורה שלא קשורה לתואר האליפות: "Baddest Motherfucker" או בקיצור - BMF. כן כן, קראתם נכון: מסבידאל הוכתר כאיש המסוכן ביותר. כבוד.