הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"העם רוצה את קונור": מקרגור יילחם בפקיאו

האירי הודיע על הקרב הבא וחשף שיחת וואטסאפ עם נשיא ה-UFC

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.09.20 - 22:22
תחילת כתבה

כשדנה ווייט, נשיא ה-UFC, הודיע לפני כשנה שקונור מקרגור חוזר לזירה, לא מעט ספוקלציות עלו בנוגע לזהות היריב ומועד הקרב הראשון - וביניהם, קרב אפשרי מול דייגו סאנצ'ס הוותיק, שמלווה את הענף כבר 15 שנים. הערב (שישי), הכוכב האירי הצבעוני שם סוף לשמועות וחשף שהקרב הבא שלו יהיה מול לא פחות מאשר מני פאקיאו, אגדת האגרוף הפיליפינית.

מקרגור סיפר שהוא מאוד רצה את הקרב מול סאנצ'ס, ואף חשף את ההתכתבות הפנימית שלו ושל ווייט. "קרב ביני לבינו בחודש מאי בלוס אנג'לס, ואחד נוסף בדאבלין באוגוסט. בום. הקהל רוצה את קונור מקרגור", הוא כתב לנשיא, שענה: "אנחנו עלולים לאבד את הרישיון שלנו אם נקיים רב כזה". מקרגור סיפר שהוא מעולם לא דחה הצעה לקרב מול סאנצ'ס, ואף דחף לקיום קרב שכזה, אבל אז הגיעה מגפת הקורונה - והוא נאלץ לקחת צעד אחורה.

"כך או אחרת, אלה מים מתחת לגשר", סיכם מקרגור והכריז: "אני אתחרה מול מני פאקיאו במזרח התיכון". פאקיאו, למי שהפסיק לשכוח, היה הראשון לזכות בשערה תארי אלוף עולם בשמונה קטגוריות משקל שונות. הוא זכה בתואר "מתאגרף העשור" על ידי התאחדות עיתונאיי האגרוף של ארה"ב, וגם בגיל 40, לפני יותר משנה, זכה להיות אלוף עולם.

אחד הקרבות הזכורים ביותר של פאקיאו היה מול פלויד מייוות'ר, קרב שכונה "קרב המאה". האמריקאי זכה באותו קרב שהתרחש בלאס וגאס ב-2015, כזכור, וההכנסות מהקרב עלו על חצי מיליארד דולר.